Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Masnak is gyorsan merül az...

Masnak is gyorsan merül az IPhone se 2020?

Figyelt kérdés
Első IPhoneom és nem vagyok túlságosan elragadtatva... használom fél órát és hopp 100%-ról 89-re 🤷‍♀️Egy egész napot nem mernék vele megkockáztatni. Mit csináljak? Lehet csak ennek rossz az akksija ? Masnak is így merül?

2021. ápr. 9. 07:25
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nekem nincs SE-m, de az új modellek közül ennek merül leggyorsabban az aksija, mert a legkisebb kapacitású. A mobilnet gyorsan leszívhatja az aksit. Kb 5 óra alatt, ha pl youtube-ot nézel vagy hardverigényes játékkal nyomod. Ha folyamatosan használod 6-8 órát, akkor más modell is lemerülhet, 1 napot nem bír ki.
2021. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Persze hogy gyorsan merül, hiszen rengeteg számítást végez a háttérben a tevékenységeid folyamatos naplózása során, ez pedig energiaigényes feladat (más szóval "megfigyel" téged.) A mikrofon is folyamatosan aktív. Internetkapcsolat esetén a naplókat továbbítja is a rendszer a célállomás felé, így ismét nő az igénybevétel. Ezek az alapok, tehát akkor is drasztikusan merül, ha egyszerűen csak be van kapcsolva és nem is használod semmire. Bármilyen használat erre a már meglévő akkumulátorterheléshez adódik hozzá még pluszban. Az lenne a csodálatra méltó ha nem merülne le néhány óra alatt, nem pedig az, ha igen.


Ezt számtalan módszerrel ki is lehet próbálni, az elkészült analitikák pedig nincsenek elrejtve, te magad is meg tudod találni őket a telefonodban. A mikrofon nem internet-, hanem telefonhálózaton kommunikál, így az internetkapcsolat nélkül is fogyaszt.


Szóval igen, másoknak is ilyen gyorsan merül.

2021. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

másnak nem így merül... használtan vetted?

ha boltban vetted akkor vidd vissza! ez nem normális működés!

2021. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

néztél videót mielőtt megvetted?

akkor lehetett látni hogy 100-ról 0-ra úgy 5 óra alatt merült le

de te nyilván nem töltöd fel 100 ig és nem várod meg h kikapcsoljon

így egy 3 órát használod egy nap

nekem is ilyen telóm van és tudom miről beszélek

naponta töltöm de mást is tudok csinálni nem egésznap a telefont nyomkodni

nekem elég ha neked nem úgy jártál

2021. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Bocsi, de az egy sz@r telefon. A legolcsóbb iPhone. Olyanoknak lett tervezve akik iPhone-t akarnak, de nem tudnak rá sokat költeni (200-300 ezret) Ha az Android nem jó, vagy feltétlenül iPhone-t szeretnél, ne a legolcsóbbat válaszd.
2021. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

5. de szűk látókörű te jóisten xd

mi az h nem tudnak rá sokat költeni

nekem is ilyen van és lazán tudnák 5 db 12 pro maxot venni de nincs rá szükség

zenét tudok rajta hallgatni, ios van rajta, imessage legyen

meló közbe nem kell teló

itthon van pc meg xbox

ha meg társaságba vagyok megint nem kell

SE 2020 egy rohadt jó telefon

tény hogy a konkurencia jobbat tud kínálni ennyiért de nem hardveresen

abba sokkal gyengébbet

ez inkább relatív csak te túl gyenge elméjű vagy egy ilyen dolog megértéséhez pedig kicsit sem komplikált.

2021. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!