Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s tarhelyeben mit...

Iphone 6s tarhelyeben mit takar pontosan az ‘egyéb’ kategoria? Tobbi kerdesben.

Figyelt kérdés

be van telve a telefonom memoriaja, megneztem, hogy mivel, amik vannak:

-fotok

-alkalmazasok

-rendszer

-egyéb


az elso 3 kategoria ertheto, de mit takar pontosan az, h ‘egyéb’?? nem

mutat sehol reszleteket es kb a memoria negyedet elfoglalja.elkepzelni nem tudom..

lehet hogy virus van a telefonomon?



2021. ápr. 9. 14:11
 1/4 Wadmalac ***** válasza:
80%

Minden, ami nem fotó, app, rendszerfájl. Dokumentumok, pl. pdf fájlok, zenék, stb.


Androidon mondjuk van még a zenék, videók, dokumentumok (pdf, word, excel stb.) kategória is, plusz az egyéb, minden, mai ide nem fér bele, illetve ha a teló nem tudja, milyen fájlformátum milyen célra.

Például nekem van a telón nagy kupac 3D modell nyomtatás célra, az nálam "egyéb".

2021. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem teljesen az amit írsz Wadmalac.

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Nem sok eltérést látok, annyi, hogy az appok sok cache és egyéb táradata ID oda kerül.


Szóval ez a rész:

"plusz az egyéb, minden, mai ide nem fér bele, illetve ha a teló nem tudja, milyen fájlformátum milyen célra."

Titkosított cache adatok streamból, üzenőappokból stb.

2021. ápr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem

"Titkosított cache adatok streamból"

Ezek az adott alkalmazás tárhelyén találhatóak és az alkalmauások kategóriában jelennek meg foglalt tárhelyként nem az egyébben.

2021. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!