Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei appGallery -t hol...

A Huawei appGallery -t hol találom meg a xiaomi redmi 7 telcsimen?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Azon a telcsin az ikonocsája rögtön a végtelen pénzgenerátorocska ikonkája mellett van!
2021. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott, ahol a Merciken a Toyota emblémát.
2021. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Xiaomin nincs a huawei saját appja. Nem próbáltam még, de ha valamiért fontos neked talán netről leszedheted és telepítheted.
2021. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
A Xiaomi Huawei appGallery-ját Play áruháznak hívják.
2021. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

#4


Nem volt még a kezedben huawei...

Ott is van a play áruház és mellette van a huawei appGallery. Szóval nem ugyan az a kettő.

2021. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

#5

De neked sem volt... ;)

A huawei telefonok többségén NINCS GMS, tehát NINCS google play sem

2021. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

#6

Előző telefonom honor volt, ott van még külön honor app is, de családban van huawei telefon is.

Az újakon valóban nincs gms, de a régiekem volt, ami pl 2020előtti, mert ugye csak az újabb telefonokat érinti az amerikai szankció.

Innen látszik, hogy távolról se ismered a márkát, csak jöttél írni egy sort. Nálunk van huawei telefon és honor is amiken van gms, de van egy tablet amin már nincs, míg az egyel régebbi modeljén (ami szintén van) azon még van gms.

De miért jössz ide okoskodni, mikor soha életedben nem láttál olyan telefont élőben, csak 2 sort olvastál róla a neten.

Tényleg nem értem az ilyeneket.

2021. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Honor 8 van, és van rajta AppGallery és Play Áruház is. Lényegében ugyanaz.

Amúgy innen letölthető:

[link]

De szerintem Huawei ID nélkül sok értelme nincs egy Xiaomi telefonon.

A 2020 előtti Huawei és Honor telefonokon nem szűnt meg a Google.

2021. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:
100%
@6: minden 2020 előtti Huawei telefonon van GMS és így Playbolt is.
2021. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! - nekem elég ködös, amit írtatok. Onnan tudok elindulni, hogy nekem Xiaomi redmi not 7 telóm van, 2019 szeptemberben vettem (újonnan), Nem látom a Huawei AppGalerit.
2021. ápr. 17. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!