Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e 2021 áprilisában egy...

Megéri-e 2021 áprilisában egy Huawei P Smart 2019-ről egy Samsung Galaxy A71 készülékre váltani?

Figyelt kérdés
Mindenképpen a közép-kategóriában maradnék (mint a Galaxy A71 is),plusz elfogultság és ár miatt sem nagyon jöhetne szóba egy felső kategóriás S vagy Note szériás készülék, emellett ezekben hiányozna a Jack csatlakozó és a tárhely bővíthetősége, ami az A71-Ben megtalálható. Érdemes-e most erre a készülékre váltani, vagy inkább várjak, és jövőben ejtsem meg a cserét az A széria egy újabb tagjára? (a Huawei P Smart 2019 készüléknek nincs semmi hibája, így ez nem sürgeti a cserét)

2021. ápr. 10. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Hogyha "nincs semmi hibája", akkor mi értelme van lecserélni? Valahányszor szembesülök azzal, hogy az idiotizmus napjainkban ilyen méreteket ölt, mindig megrettenek.
2021. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most törtem el a Samsung A7 2018-am kijelzőjét, ami egyébként majdnem tökéletesen működött. Én is ezen gondolkodtam, hogy cseréljek-e újabbra, de aztán nem érte meg volna javítani, úgyhogy vettem egy Galaxy A72-t. Annyi, hogy szebb képeket csinál, de hatalmas különbséget nem érzékeltem. Talán egy picivel gyorsabb fényképezésnél. Te tudod, hogy megér-e ez neked 150e+ forintot.
2021. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1: Az, hogy valami működik, nem jelenti azt, hogy nem kell lecserélni. Nagyapám Sokol rádiója a mai napig kifogástalanul üzemel, de attól még vettem komolyabb hangcuccot zenét hallgatni.
2021. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!