Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható az alábbi...

Mennyire megbízható az alábbi oldalról rendelni?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 10. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
0%!
2021. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire. Vízforralót rendeltem, hibásat küldtek, emailre nem kaptam választ...
2021. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes, mert mind az Árukeresőn:

[link]

mind a Facebookon:

[link]

fenn vannak, pozitív visszajelzésekkel.


Ami aggályos, hogy nincs rendes ÁSZF-ük csak "Gyakran Ismételt kérdéseik":

[link]

nincsen adatvédelmi nyilatkozatuk, és nem igazán egyértelmű, hogy pontosab mi/ki van mögötte ("Hancosydigital, Csohány Péter E.V., Frank Alexandra E.V."), hisz a domain egy magánszemély nevére van beregisztrálva:

[link]

a megadott győri címen meg egy lakótelep van.


Értem én, hogy "családi vállalkozás" meg hogy "2020 Novemberében született a kislányuk", de azért egy webáruháztól nagyobb komolyságot várna el az ember (fia/lánya/akármije).


(Gyanítom ezek a cégek:

[link]

[link]

valamelyik webáruház-tulajdonos rokonához tartoznak)

2021. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 50% vagy bejön vagy nem :D viccet félretéve elég amatőr webshopnak tűnik, aggályos háttérrel.
2021. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen ismeretlen, kétes webshopból sose rendelnék, nem kockáztatok, csakis normálisabb helyről! Emag-ban például még sose csalódtam!
2021. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!