Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom más készülékröl...

Nosound kérdése:

Hogyan tudom más készülékröl letörölni a T-mobile előfizetésem?

Figyelt kérdés
Pár ismerősöm telóján lévő telecom app-ban benne maradt az előfizetésem és vissza élnek vele,amint feltöltöm már is kérik rá internetet illetve hívásokat használni nem tudják,de elég kellemetlen a dolog,akiket elértem azokéról már letöröltem az előfizetésem,de még mindig szorakozik valaki szóval,ezt meg lehet valahogy oldani vagy ügyfélszolgálat?

2021. ápr. 12. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd fel most a Telekomot a 1/265-9210 számon és kérd az ügyintézőt, hogy állítson be kettős azonosítást, azaz mielőtt vki belépnie az alkalmazásba, egy sms-t küldjön a Te számodra. Így nem lesz a jövőben gondod, de aki szórakozik, az majd küldeti majd az sms-eket, de egy idő után megúnja, mert belépni nem tud.

(Azt meséld el, hogy milyen körülmény okozza azt, hogy pár ismerősöd telóján lévő Telekom (helyesen így írják) app-ban benne maradt a számod! Tényleg érdekel. Mert egy még oké. De pár?!)

2021. ápr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!