Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet állítani a...

Vissza lehet állítani a telefonomat android 10-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lefrissítettem samsung a71 telefonomat android 11-re. Nagyon nem tetszik, számomra kezelhetetlen, csúnya. Vissza lehet valahogyan állítani android 10-re? Ha beviszem a samsung szervízbe, hogy állítsák vissza hülyének fognak nézni?

2021. ápr. 12. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem fognak hülyének nézni, egyébként meg lehet de ha nem értesz hozzá inkább ne csináld, mert szétcsaphatod vele a telefont és megy a kukába.
2021. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor hova kell menni vele? Egyből a szervízbe vagy az euronicsba mert ott vettük? Esetleg fizetni kell érte? És az adatok elveszhetnek, vagy ennek nem áll fennt a veszélye?
2021. ápr. 12. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha garanciás szerintem ingyen megcsinálhatják. De nem biztos, hogy elvállalnak ilyesmit. El fognak veszni az adataid, hiszen ez nem szoftverfrissítés lesz.
2021. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Az, hogy "Szétcsaphatod a telefont, meg hogy mehet a kukába" túlzás, mert a Samsung vészvisszaállító mindíg segít ilyen helyzetben.


De én is javaslom, hogy ha nem értesz hozzá, inkább vidd be egy telefonos szaküzletbe, és ott segítenek majd neked.

2021. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ!
2021. ápr. 12. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!