Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kisméretű, Androidos...

Milyen kisméretű, Androidos okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Fontos volna a kis méret és az NFC. Amire használom: Waze, fizetés, e-mail, szótárak, whats up,kevés böngészés, néha navi. Játék, facebook nem érdekel.

2021. ápr. 14. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz a kis telefon alatt? Milyen telefonhoz hasonlítson? Kapásból egy S10e-t tudok mondani neked.

De amikre használnád arra elég szerintem egy redmi note 8t

2021. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb.12*6 cm-re gondolok
2021. ápr. 14. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézz XZ1C-t használtan, én is azt nyúzom kiváló darab.

Alin talán ki is fogni felújított darabot belőle.

Bár már részemről megérett a cserére mert elhasználódott a 3 év során, és sajna be kell áldoznom a méretet mert egyszerűen a bővíthetőség/jack/jó üzemidő hármas nélkül aligha fog átcsábítani az Apple.(+ Android)

Esetleg keskeny de kicsit hosszabb telefon nem játszik?

Itt az Xperia 5 II-re gondolok elsősorban, vagy a ma bemutatkozott 10 III-ra. Esetleg Pixel 4A, ami szintén elég keskeny.

Sajna ez a vonal totál kihalt, én is sajnálom...

2021. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!