Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonra milyen magyar...

Márciuska kérdése:

Mobiltelefonra milyen magyar nyelvű, egyszerűen kezelhető képretusáló programot ismertek?

Figyelt kérdés
Idős anyukámnak keresek, ezért kell hogy magyar nyelvű és könnyen kezelhető legyen. Az kellene, hogy legyen benne retus funkció, mert a beszkennelt régi papírképeken akarja javítani a repedéseket, hibákat, kitörölni a belógó tárgyakat.

#program #képretusáló
2021. ápr. 14. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A letölthetö App-ok beállításnál nézzed meg.
2021. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál, de ott néztük, és a play áruházban is. Többet kipróbáltunk, de a legtöbb angol nyelvű, vagy nincs benne retusálás. Ezért kértem, hogy tapasztalatból ajánljatok valamit.
2021. ápr. 18. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, ennyire már én sem ismerem ki magamat. meg, hát én nem is szoktam retusálni, meg stb.-t csinálni a képeimmel.

Minek az ?

2021. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert a negyven évvel ezelőtt készült papírképek rémes állapotban vannak. Azokat akarjuk feljavítani digitálisan. Ahogy azt a kérdésem részletezésében is írtam. :)) Különben találtunk egyet. Igaz, angol nyelvű, de rém egyszerű, és pont retusálásra való: Photo Retouch az alkalmazás neve, ha valakit érdekel.
2021. ápr. 20. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi?
jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!