Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a telefonomon, hogy adott alkalmazások még akkor is ha kapcsolódva vannak a Wi-Fi hálózatra ne azt használják hanem a mobilinternetet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A telekomnál olyan csomagom van amiben a mobilnet adatforgalmát nem fogyasztja a Messenger, Instagramm stb. és szeretnék beállítani a telefonom, hogy ezek az alkalmazások akkor is a mobilinternet adatforgalmáról működjenek ha az itthoni Wi-Fi hálózatra rá van csatlakozva a telefonom (nem valami stabil a wifi így ha hívásozok gyakran megszakad a Messengeren, viszont YouTube videókat arról akarok nézni). iPhone XS-es telefonról van szó.

2021. ápr. 15. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Értesítő sáv le wifi ki.
2021. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen jelenleg így használom csak arra vagyok kiváncsi, hogy nem-e be lehetne azt állítani, hogy aktív Wi-Fi kapcsolat esetén is a mobilnetet használja.
2021. ápr. 15. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen re nincs lehetőség. Vagy be van kapcsolva a wifi vagy ki
2021. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vagyis van egy olyan hogy gyenge wifi esetén váltson mobilnetre, de azt automatikusan kapcsolja. Ez a Wifi asszisztens.

És azt lehet még csinálni, hogy azokat az appokat amiket nem akarod hogy mobilnetet használjanak ki lehet kapcsolgatni egyenként a Beállítások - mobilhálózat lapon

2021. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a wifi asszisztensről bővebben:

[link]

2021. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2021. ápr. 16. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!