Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennél olyan okostelefont,...

Vennél olyan okostelefont, amin nincs szelfi kamera, ha emiatt az a változat olcsóbb lenne vagy mást tudna?

Figyelt kérdés

Én gyakorlatilag soha nem használom, és másoktól is olvasok ilyet, úgyhogy el tudnék képzelni olyat, hogy egy adott telefonból lenne szelfi nélküli változat is, nem lenne lyuk a kijelzőn, és a szelfi kamera helyett valami más plusz funkciót tennének bele vagy olcsóbban adnák, mint a szelfis változatot.


Te használod a szelfi kamerát? Vennél telefont enélkül?



2021. ápr. 15. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
simán! a saját pofámra nem vagyok kiváncsi!
2021. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlillanatban júniusig örülök, hogy van szelfi kamerám, enélkül nem tudnék részt venni a digitális órákon. Júniustól már felőlem ki is vehetik a szelfi kamerákat a telefonokból 😃
2021. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kamera valószínűleg pár forint, nem lenne tőle olcsóbb a telefon. Amúgy nekem is felesleges az első kamera, talán évente egyszer használom.
2021. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne lyuk miatta elöl, hanem egybefüggő lenne a képernyő, már az is előny lenne. Bár olvastam, hogy van olyan, amin már nincs lyuk, mert a képernyőben van.
2021. ápr. 15. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem vennék olyat. Nem használom túl sokszor, de például a barátnőmmel így szoktam videóhívásozni, ha éppen nem vagyunk együtt.
2021. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első kamerát én sem használom nagyon de a hátsót nagyon sokszor használom.
2021. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyanok vannak, amin alapból nem látszódik, pl. be van süllyesztve, vagy a hátsó kamera fordul előre.
2021. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!