Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan függetleníthetem saját...

Hogyan függetleníthetem saját magam?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S4 mini gt-I9195 telefonom, amit függetleníteni szeretnék. Jelenleg Telekomos. Van mód rá, hogy itthonról megoldhassam a problémát (ingyen 😅)? Ha megvan az IMEI szám, mit kell tennem?

2021. ápr. 16. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod függetleníteni
2021. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lejárt már róla a hűségidő, a számlájával együtt (azzal bizonyítod, hogy te vetted és mikor) vidd be a Telekomhoz és ingyen függetlenítik.
2021. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most találtam a telekomnál egy útmutatót, miszerint online kezdeményezhetem a függetlenítést. Esetleg tudja valaki, hogy ez pénzbe kerül-e?
2021. ápr. 16. 09:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem lejárt már régen, minimum 6-7 éves telefon. Köszi a válaszokat😁 viszont a számlája nem hiszem, higy megvan :(
2021. ápr. 16. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha felhívod a T-t.
2021. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már ingyenesen tudod online függetleníteni a Telekomnál, nem kerül pénzbe. Én egy ennél jóval újabb telefont függetlenítettem kb egy éve online náluk, csak egy másik hálózathoz tartozó SIM kártyára volt szükség hozzá- a weboldalukon kívül; azt kell végül beletenni egyszer, hogy feldobja a kódkérő mezőt.
2021. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Én használt telefont vettem. Nem volt a nevemen, nem volt számla, függetlenítették ingyen a T-mobilnál.
2021. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!