Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem volt még okostelefonom....

Nem volt még okostelefonom. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Néztem Xiaomit és Samsungot. 60-70 ezer forintot szánok rá. Az eladó azt mondta, a Xiaomira a frissítés csak 2 évig, a Samsungra 4 évig van. Sokáig szeretném használni, amíg el nem romlik. A mostanim egy 12 éves alap Nokia.

2021. ápr. 16. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Addig biztos nem fogod 2-3 év múlva használhatatlanul lassúnak fogod találni.
2021. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Az én laikus nagyon általános válaszom az, hogy ha hulyulni kell facebookon posztolgatni fotozgatni forumokba irkálgatni akár ide is, youtube videokat emailt weblapokkat nézegetni kell akkor tökéletes a xiaomi, nagyon jo ár érték arányi félig noname félig felkapaszkodo márkás de olcso telefon.


De abban a pillanatban, hogy felmerul, munkához kell a telefon, el kell felejteni a xiaomit s apple.

2021. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ne keseríts el! Akkor inkább nem is veszek. 2 évente nem fogok új telefont venni. Az eladó is ezt mondta, hogy 2-3 évre vesznek telefont. Nem akartam elhinni.
2021. ápr. 16. 14:55
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


A Xiaomi tökéletes választás mint munkához, mint pedig szórakozáshoz!

A #2. válaszoló tényleg laikus, aki jobban tenné, ha inkább mással töltené az időt, mint hogy butaságokat írkál a neten!

2021. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
77%
Megnéztem neked, a legjobb amit találtam a Samsung galaxy a41 volt. 65 ezer. De tényleg csak 2 évig jók! Utána nagyon gyorsan merül, lassul, lassan tölt fel 😕
2021. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Huawei telefonom lassan 4 éves és még teljesen jó. Sok mindentől függ meddig bírja egy telefon
2021. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. El is ment a kedvem az okostelefonoktól. Ha csak 2 évig használhatóak, marad a kis Nokiám.
2021. ápr. 16. 15:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Xiaomi telefonom van, lassan 4 éve, nagyon bevált.

Ellenben a Samsungból régebben kifogtam egy használhatatlanul sz@r modellt, és mások is sokat panaszkodtak rá régebben, hogy lefagy meg baj van vele. Az újabb Samsungok már biztos jobbak, de azt nem vennék.

2021. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ilyet kijelenteni, hogy 2-3 év alatt a telefon használhatatlanul lelassul, vagy az akkumulátor tönkremegy, biztos van ilyen is, meg olyan is, hogy ennél sokkal tovább bírja lassan gyengülő akkumulátorral, szóval szerintem felejtsd el ezt a vonalat, nem mindenki vált telefont 2-3 évente. A mostaniak teljesítménye már olyan, hogy nagy valószínűséggel 5-10 év múlva is elég lesz, ha nem is kap már a rendszer frissítéseket. Sokan szeretnek általánosítani 1-2 modell, vagy konkrét telefon alapján egész márkákat lehúzva. Szerintem nézd meg a paramétereket, döntsd el, mi a fontos neked, olvass teszteket, véleményeket. Azt jó ha tudod, hogy a mostani Huawei és Honor telefonokon ugyan Android van, de nem a Google ökoszisztémáját használják, tudtommal semmilyen Google termék nincs rajtuk, de soknak van valamilyen alternatívája.
2021. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
a 4 es válaszolo nem dolgozott még xiaomival, csak a forumokat bujja
2021. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!