Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A40-es telefont...

Samsung A40-es telefont frissitenétek Android 11 OneUI 3.1-re?

Figyelt kérdés
Ha igen vagy nem akkor miért?
2021. ápr. 16. 21:02
 1/6 anonim válasza:
100%

Szvsz. a biztonság miatt mindenképp érdemes, az új funkciókat nem ismerem.


[link]


Ajánlanám figyelmedbe, mivel itt csak A40 tulajok vannak, jóval többen, jóval nagyobb tapasztalattal.

2021. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem A71-em van. Én frissítettem pár hete. Szerintem pofásabb egy kicsit, de azért van hátránya is. A messenger bubi az valami borzalmasan működik. Folyton összeomlik meg sokszor úgy veszi, mintha megnézted volna az összes üzenetedet, közben meg nem is. Aztán csodálkozol, hogy miért nem ír valaki, mikor írt, csak te nem voltál tudatában. De igazából ha simán az alkalmazást használod, akkor nincs ilyen probléma. Szóval én összességében nem bántam meg a frissítést, mert amúgy sok dolog szebb lett, meg ergonomikusabb.
2021. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

ma 21:31

A messenger alkalmazás engedélyeknél engedélyezve van a "felugró ablakos értesítés", és a "háttérben fut", nálam ez volt a probléma(igaz nem Samsungom van)?

2021. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én ezt használom február óta

az one ui 3.0-val volt egy gondom, a smartthings nem működött megfelelően értesítési sávból, de one ui 3.1-el megjavult.

a buborékok nálam kifogástalanul működnek.


S10+

2021. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem a40em van és frissítettem.

lett sok új funkció meg megváltozott az értesítések és a gyorspanel designja.

2021. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem kaptam frissítést, elvileg júniusban jön, de mindenképp érdemes lesz frissíteni, vannak új funkciók, és jobb a biztonság is.

[link]

2021. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!