Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne kérdésem iPhone készülék...

Lenne kérdésem iPhone készülékkel kapcsolatban, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Androidról tervezek váltani iPhone-ra.

Nálam ezek a kérdések merültek fel.


1. A kontaktok a Google fiókkal vannak szinkronizálva, iPhone-on is lehet G fiókhoz kapcsolni?

Ha nem akkor hogyan tudom rámásolni a névjegyzéket?


2. Hallottam, hogy az akksi sokkal rosszabb és kevesebbet bír.

Nektek kibír egy teljes napot az iPhoneotok?


3. Ti mint iPhone felhasználok elégedettek vagytok a készülékkel?



2021. ápr. 18. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1 igen

2 nem rosszabb, kisebb, de elvileg az iphoneok energiafelhasználása optimális- felhasználás függő az aksiidő

3 igen

2021. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen

2. Igen

3. Igen


Egy (valószínűleg) 2 éves iPhone Xs tulajdonos.

2021. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Eddig jók a válaszok.

Igazából egy OnePlus ról váltanék.

Az oka:

Amikor megvettem a mostani telefonomat ami egy sima OnePlus 7 teljesen elégedett voltam.

Viszont a következő telefonom nem OnePlus lesz.


Az OxygenOS már nekem túlságosan is kevés.

Szeretem azt benne hogy nem nyomják tele minden felesleges alkalmazással, de azért 350,000 ért ne egy Stock androidot kapjak.


Gondolkoztam, hogy Samsungra váltok, viszont nem tetszik a rendszere, csicsás ronda (szerintem)

A Huawei kisett, mivel korábban "volt szerencsém" használni és nem győzött meg.


Az Oppo meg ezekbe meg nem igazán bízom.


Xiaomi is kiesett mivel az sem jött be :D

Szóval arra jutottam, hogy iPhone.

2021. ápr. 18. 19:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1, Igen


A 2. és 3. kérdést egybe válaszolnám meg, hosszabban. Én kb 2 éve (karácsonykor volt 2) váltottam Androidról iPhone-ra. Xs-t vettem, azóta is azt használom. Az aksija még mindig simán kibír egy napot, pedig egyetemista vagyok, sokat használom, netre, játékra, youtube, olvasás, stb. Nekem még egy telefonom se bírt ki 2 évnél többet (az ős Nokiákat leszámítva), Samsung Galaxy, Xiaomi mind tropára ment. Én nagyon elégedett vagyok vele, örülök, hogy váltottam. Tényleg drága. Viszont, a iPhone Xs használtan még mindig egész jó áron eladható, míg egy ugyanabból az időből származó Samsung, vagy más senkit sem érdekelne. Könnyen kezelhető, szerintem jó minőségű, én maximálisan elégedett vagyok vele.

2021. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. igen. de ha exportálod .vcf-be a konraktokat, azt is felismeri az ájfón


2. az iPhone 5-öm is kibírt egy napot, pedig annak harmat gyenge volt az akkuja...

A 11 proval ha hagynám menne a 2 nap is. Most is 69%-on áll, pedig tegnap este 11-kor vettem le a töltőről. 24 órában 5-6 óra akkuidő megvan.

Számszakilag tényleg gyengébb akksikat tesznek az iPhoneba, de nem is eszi annyira mint a droid. Van néhány beállítás amit illik kikapcsolni ha több akkuidőt szeretnél, de ezek általában nem is kellenek (pl hogy automatikusan figyelje melyik időzónában vagy...)



3. maradjunk annyiban, hogy ha fele ilyen vacak telefont csinálna az Apple még akkor sem váltanék droidra! :D

2021. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én azt tervezem majd hogy 1-2 év váltok és a lehető legkisebb tárhellyel fogom megvenni mivel sokkal jobb ha a többi iCloudon van.

Ezzel kapcsolatban is lenne egy kérdésem:

Ha lementem a cuccokat iCloud ba (pl lementek egy képet) akkor ugyanúgy megmarad a galériában vagy bekell menni egy iCloud könyvtárba és bénázni?

2021. ápr. 18. 19:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Névjegyzéket, képeket, üzeneteket stb a váltás iosre appal tudod átvinni (amikor állítod be iPhonet, ott rámész, hogy androidról váltasz iPhonra, letöltöd régi telefonodra az alkalmazást, és kész)

2. Igen

3. Igen

2021. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy megmarad a galériában, és a telefonon kisebb felbontásban lesz meg, icloudon teljesben
2021. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!


Jöhetnek még!

2021. ápr. 18. 19:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1 Igen, a google appokat is rá tudod tölteni de nem lesznek rajta automatikusan mint az androidnál külön le kell töltened.

2 Attól függ melyiket veszed, a 11-esek többen bírnak, mint a 12-esek, a pro maxok sokáig bírják, a mini meg az SE az kevesebbet. Sima 12-t kb két naponta töltöm.

3 Eddig nincs bajom vele, sikerült megszokni mostanra.

2021. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!