Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 vagy iPhone 12...

IPhone 11 vagy iPhone 12 mobiltelefont érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Éppen telefonvásárlás előtt állok.

Először iPhone 11-re gondoltam, viszont azóta gondolkozom az iPhone 12-n is. Ár/érték arányban melyik éri meg jobban?



2021. ápr. 18. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Ár/érték arányban mindenféleképpen egy Androidos telefon éri meg jobban.
2021. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
#1 A kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy nem jó, neki az kell, hogy melyiket vegye meg!
2021. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Ezek a mai iPhonok eléggé gagyik, régen tényleg jobb volt még a iPhone 3-as széria idejében. Viszont árérték arányban mindenféle képpen jobban megéri egy Androidos telefon. Bár szerintem aki iPhonet vásárol az tisztában van ezzel, maximum az életérzésért vásárolja amit az nyújt a számára.
2021. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%
1.pont hogy ár érték arányban iphonet javasolnék mert sok andoirod vacak ami olcsó az nem bír ki több évent mint 1-2 év és megint cserélheted míg iphone birtoklóként erősíthetem hogy volt egy használt iphone 4s mobilom kibirta 4 évig és a mai napig annyi baja van hogy picit belassult és ha nem törött volna be a képernyője simán működni és szintén volt egy iphone 5s mobilom azzal se volt gond 3 évig se és folytathatjuk. Vannak jó andoidos mobilok az tény de iphonennal mindig megéri jobban szerintem. Amúgy kérdező iphone 12 már csak azért mert az újabb. Hogyha az én használt kis4sem ilyen sokáig kihúzta egy új bontatlan iphone készülék szerinted milyen atomerő lenne hozzá képest...
2021. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

"régen tényleg jobb volt még a iPhone 3-as széria idejében"

volt? használtál olyant? Nekem még megvan a 3GS. Azért a 11 proval összehasonlíthatatlan! :)

Az igaz, hogy akkoriban a 3GS-nek nem volt ellenfele.


"Ár/érték arányban mindenféleképpen egy Androidos telefon éri meg jobban."

Mesélj mennyire tatrja az árát egy androidos készülék? Még egy csúcskategóriás sem tartja úgy mint egy iPhone, nemhogy egy középkategóriás.


A kérdésre válaszolva: én a 12-t venném inkább. kb mindenben jobb

[link]

igaz drágább is.

De ha belefér a keretbe akkor 12!

2021. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Igen használtam, mert akkoriban jobb volt az iPhone mint most.


"Mesélj mennyire tatrja az árát egy androidos készülék? Még egy csúcskategóriás sem tartja úgy mint egy iPhone, nemhogy egy középkategóriás."


Te nagyon másról beszélsz, úgy könnyű tartani az árat, ha a legújabb model kijön 500-600 ezer körül.


Mi van most? Veszel egy új iPhonet töltőt nem kapsz hozzá, ha akarsz vehetsz hozzá külön anélkül meg nézheted. Aztán ott az Apple Care ami megint lehúzás. Arról már nem is beszélve, hogy a fejlesztőket is megkopasszák évi 99$-al, és iOS-ra fejleszteni sokkal körülményesebb.

Fényévekre van az Android az iOS-tól. Az iOS-be a felhasználói élmény az ami még jó, illetve sokan ragaszkodnak az életérzéshez amit ez számukra nyújtani tud, de ezen kívül az Andorid oda vissza veri.


Régen tényleg jó volt az iPhone de mára nagyon rossz lett.

2021. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazából csak 1 év van köztük.

A kérdés hogy megéri-e neked a felárat a +1 év support, kicsit jobb kamera, kicsit erősebb SoC. Szerintem ezekben csak minimális fejlődés volt.

Szóval vedd az olcsóbbat szerintem.

#1.Köszönjük, de nem ez volt a kérdés.

4-5 évig egyik sem kap frissítést.

2021. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7. válaszoló válaszához hozzátenném még az 5g-t amit azért írok le mert sokan nem tudják melyik iphone 5g képes

ja meg ennek jobb kijelzője van

használatba nem vennél észre különbséget

képernyőnél látnád amikor kiállsz a napra hogy a 12 nek nagyobb a fényereje

1 év alatt nem történik világváltás

2021. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Veszel egy új iPhonet, töltőt nem kapsz hozzá, ha akarsz vehetsz hozzá külön, anélkül meg nézheted."


Aha... Ha valami csalótol akarsz venni olcsón iphonet, de ha újan vásárolod, rendesen megfizetve az árát, egészen biztos, hogy töltőt is kapsz hozzá. Nem is értem ezt a kommentet. Miért ne kapnál? Sőt, még fülhallgatót is adnak hozzá.

2021. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És miért lenne az Apple Care lehúzás? Nem fizetsz semmi olyanért, amiben ne lennél tisztában.
2021. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!