Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kisebb méretű, könnyű...

Milyen kisebb méretű, könnyű telefont vegyek 70-80 ezerért?

Figyelt kérdés
6” alatti kéne és minél könnyebb
2021. ápr. 19. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

iPhone 8 használtan?

Más szerintem nincs.

2021. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

#1-es, szerintem sincs max használ iPhone 7,8!

Esetleg ami a legközelebb áll ehhez a méretéhez az a Samsung galaxy A41 6,1-es kijelzővel!

2021. ápr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%

Azt miért nem próbálod meg, hogy az edigital vagy az alza választékából keresel egyet?

Tuti nem fogsz csalódni. Manapság MINDEN telefon kb ugyanazt tudja.

Arrról meg külön lebeszélnélek, hogy csak azért, hogy egy alma legyen a hátlapodon valakinek a levetett vackát vedd meg. Más levetett bugyogóját sem hordanád...

2021. ápr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Kedves #3!


Akkor mondj olyan androidos telót, ami nem egy féltégla és a teljesítménye is elfogadható.

2021. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

#3. Pedig egész jó állapotban vannak nem mellesleg.

De itt aztán a GYK-n van Apple utálat rendesen, aki iPhone-t mer ajánlani máglyára vetnék egy jó páran. Nem az alma mellett ajánlott hanem mert ebben a méretben nincs más.

A Xiaomi is köpi ki azonos telefonokat, 40-50-t is egy negyedévben de képtelen kiadni egy kompakt méretűt és arról nem az Apple tehet.

Röviden ennyi.

2021. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem apple utálat, hanem jó műszaki egyetem amit képviselek 3-as válaszadóként. De tudom, alapvetően szakmunkásokkal kell technikáról, technológiáról beszélgetnem a ti szinteteken.

Nem tudom a kérdezőben fölmerült-e, hogy képernyő méretre is szűrjön.

2021. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Aha persze, látszik rajtad a műszaki egyetem. De azt nem tudod gondolom, hogy az iphone-ok szerényebb hardverrel hozzák ugyanazt, néha nagyobb teljesítményt mint a droidok, mert ott normálisan van optimalizálva az op rendszer. Szerinted miért van, hogy egy Iphone 4-6 gb rammal közel annyi appot bír megtartani, mint a droidok 12-vel? Biztos varázslat.


Az utolsó méretben normálisnak mondható droid az mi 9se volt.

2021. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

#6.Mellényúltál mert Nik-es vagyok, úgy hogy itt fejezzük is be a személyeskedést.Nem érdekel engem a sznobizmus(fölig hogy ott 600 hallgatóból 10 tudja elvégezni). Meg az egyetemen nem jelenti azt hogy is értesz is hozzá.

Amúgy követem a kisméretű telefonok piacát úgy hogy ismerem az összes ilyen telefont kár is ezért vitatkozni.(jómagam is csak ilyeneket veszek)

Gondolom felmerült benne, de nem talált azért is kérdezett itt.

Nem kell ehhez diploma hogy az ember átnézze milyen telefonok vannak a piacon...


#7.Ezt cáfolom.

XZ1C volt az utolsó tényleg kompakt, sem a Mi9 SE, sem a Pixel4A meg a többi sem sorolható. Most is csak a két iPhone: SE és a 12 Mini.

Illetve jön egy új ASUS is de, ennyi, 3 db telefon...

2021. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Android se méretben, se teljesítményben nem éri meg ezekkel a kritériumokkal. Ezen amúgy vitatkozni nem kell, tudok küldeni videót, hogy a 6 giga ramos, 8magos snapi procival szerelt andoidos telót konkrétan feloldani nem lehetett, percekig magához sem tért és utána is csak a háttéret mutatta, alig lehetett újraindítani is. :D
2021. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, ragaszkodsz e androidhoz/iphone hoz, de 60-70 ezerert inkabb egy hasznalt iphone-t ajanlanek, iphone 8 ast mar siman talalsz ennyiert, de fontos hogy kerj az akkumulátor allapotarol kepet, 80% korul mar ajanlott cserelni
2021. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!