Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki esetleg tudja mi lehet...

Andras67 kérdése:

Valaki esetleg tudja mi lehet a probléma? Miért nem küld az iOS Outlook app értesítést új levél érkezésekor?

Figyelt kérdés

Ez egy domainhez készült email cím. Be van kapcsolva minden értesítés a beállításokban, illetve az Outlookban is. Olyan mintha nem frissítene az app, de amikor belépek egyből jelzi, hogy jött levél.

Volt olyan időszak amikor küldött értesítést, de ez a funkció eltűnt.

Amikor várok egy levelet frissítenem kell óránként ami nagyon idegesítő.

Köszi a válaszokat előre is!



2021. ápr. 20. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
'alkalmazás frissítés a háttérben' be van kapcsolva?
2021. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt bekapcsolva, de minden nap, vagy kèt naponta este frissíteni szoktam az alkalmazásokat kézileg.
2021. ápr. 21. 06:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, számít -e, de nálam Android -on problémás az Outlook alkalmazás. Egyes leveleket jelez, másokat nem. Ami a fő mappába érkezik, azokat általában jelzi, feltéve hogy épp online vagyok amikor a levél érkezik, viszont utólag azokat sem. Ami pedig a szűrő szabályok miatt automatikusan egy mappába érkezik, azokat sohasem jelzi, illetve amit a szolgáltató automatikusan a spam mappába rak, azokat sem...


Írtam visszajelzést az áruházban, írtam e-mailt a cégnek, de se válasz, se javítás évek után sem...


Az én megoldásom (androidon, de biztos megoldható iOS -en is): alternatív e-mail kliens, ami képes kezelni az Outlook fiókokat is. Az szépen szinkronizál, jelzi az összes levelet, azokat is, amit az Outlook app sohasem jelezne és persze akkor is, ha a levél érkezésekor épp nem vagyok online, utólag szinkronizál és jelzi az olvasatlan leveleket...


(A hiba ezek szerint is az alkalmazásban lehet, vagy az azt kiszolgáló szerverekben...)

2021. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!