Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2016os Samsung telefonok...

2016os Samsung telefonok annyira rosszak voltak középkategóriában?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Nem mondanám hogy rosszak voltak, sőt.

Akkor talán a Samsungnál volt a legelterjedtebb az Amoled és már gyártókra nem nagyon volt jellemző a középkategóriában.

Xiaomi nem volt annyira elterjedt, egyedül talán a Lite-os Huawei-k jelentettek komolyabb konkurenciát.

De hozzá kell tenni, 2016-ról beszélünk mások voltak az árak is.

Akkor simán egálban voltak a középkategóriás telefonok ára az 1 éves felőkategóriás telokkal, LG G4-t és Nexus 5X-t biztosan lehetett venni mert akkor én is azok közül választottam. A5 2016 meg pocsék volt annyi pénzért.

2021. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ma sem kiemelkedőek a középkategóriában.
2021. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rosszak? Jobbak voltak mint most. Volt egy 2015ös első generációs Samsung Galaxy A5 telefonom, ami pont középkategória, abszolút prémium termék minőséger hozott összerakottságban, strapabíróságban. Majdnem 4 év intenzív nyüstölést bírt, és még bírta volna, csak vettem más telót.
2021. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!