Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note20 vagy s20-s21? Note...

Note20 vagy s20-s21? Note 9-em utódját keresem. Mit ajánlotok? Az A72 nagy csalódás lenne a note utána?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Középkategóriára váltás csúcskategória után mindenképpen rosszul fog esni.
2021. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor s20-s21 fele fogok húzni. :D Fotózásilag ezekben nem csalódhatok, ugye?

Fáj a szívem a note 9 után (tört) és a csalódástól félek az utódnál.

2021. ápr. 26. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:

"Fotózásilag ezekben nem csalódhatok, ugye?"

Biztosan elégedett leszel velük:

[link]

[link]

Érdemes egyébként az egész tesztet elolvasni, töviről-hegyire beleírtak mindent.

2021. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! Mindenképp végigolvasom.

4 esélyes van. Egy középkategóriás (A72) , valamint a 3 csúcs s20, s21 és note 20.

Mindig ha váltani akarok, előtte alaposan megrágom, utánajárok. De pont most eszembe se jutott a telefoncsere, hisz maximálisan elégedett voltam a note 9-cel, de a gravitáció közbeszólt. :(

2021. ápr. 26. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Note 9-nek nincs ellenfele, 2 év után még mindig semmilyen késztetést nem érzek én sem hogy cseréljem. Az fix, hogy minimum egy S21-es kell vegyél, hogy érezz valami fejlődést. Mondjuk jobb telefon most nem is létezik :D Nekem is kellett vagy 10-15 komoly próbálkozás, mire sikerült megrepeszteni a képernyő sarkát, fólia nélkül használom másfél éve, szilikontokkal. De szerencsére alig látható, nem zavar.
2021. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!