Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p20 lite, telefonon,...

Huawei p20 lite, telefonon, hol lehet bekapcsolni azt, hogyha kivan kapcsolva a telelfonom, kapjak sms értesítést arról, ha valaki hívott???

Figyelt kérdés
Eddig Samsung telom volt, vígan kikapcsoltam, éy nem izgultam azon, hogy ha keress valaki tudok róla majd vagy sem? Most meg kikapcsolom, és nem jön sms. Telekomos vagyok, de brvan kapcsolva a hívásértesitő, plusz küldtem a Telekomnak a 1414-es számra is, +HIVASERTESITO biszbaszt, de visszaírtak, higy mar bevan kapcsolva. Mégse müködik. Mar kivagyok keszulve, mert nekem fontos volt ez a funkció. Az sms ertesitesekbe is az osszes funkció be van kapcsolva. A Telekomnal meg csak a Vandat lehet elerni. Egyszerűen nekem ehhez most nincs türelmem. Hihetetlen h nemtudok egy emberrel beszélni, vagy nemtudnak megoldani egy problemat.

2021. ápr. 27. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Átirányítás ha nem elérhető IDE: +36309876543


Innen fogja tudni a rendszer (szolgáltatói oldalon), hogy téged valaki keresett, és SMS-t kell küldenie.

Ez ingyenes.

2021. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a T-től kell megtudakolnod, hogy miért nem küldenek SMS-t.
2021. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki igyekszik segíteni. Első válaszoló-bocsi amúgy buta vagyok, de ez a szám amúgy valakinek a telo száma, és akkor hozzá kerül minden adat rólam, vagy ez hogy van? Vagy nem értem. :D látszik, h nő vagyok. Nemtudom, mit irányítsak hova.


2-es. Köszönöm a válaszod. Nem feléd szól az indulatom, de a T-nél be lehet állítani az oldalukon, h küldjön smst. Nos bevan kapcsolva ott is, mégsem küld. Kb agylágyulást kapok. És mi a T-nek a válasza. Hogy nemtudnak mitcsinalni hat be van kapcsolva. Es ennyi. Komolyan az elmúlt evekbe nem is talalkoztam olyannal a Telekomba aki ertett is volba valamihez. Es telelfonon el se lehet erni őket ert a nyamvadt Vanda robottal lehet csak beszelni. Es mondom a robotbak kapcsoljon embert. Majd ilyet szól ma, hogy ő tud segiteni es nem kapcsol. Öregem. Kinyomtam. Mert nemtudott segíteni. Es most konkretan sosincs kikapcsolva a telom. Mert este is keteshetnek igy meg nem fogom tudni. Kivagyok nagyon.

2021. ápr. 27. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Az általam leírt telefonszám egy szolgáltatói rendszertelefonszám.


Mitnt pl. a hangpostáé +36309888444

Vagy az SMS-központé (A rendszer ami valójában "szétküldi" az SMS-eket a címzetteknek) +36309888000


És még sorolhatnám

2021. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!!


Sikerült 😱😁🎉🎉🎉. Majdnem egy ev utan, es 1.5 nap idegeskedés utan. Mindenkinek köszönöm a segitseget. Leirom, hogy sikerült hátha másnak is segitség lesz. Szóval nekem a Telekom alkalmazasba is bevolt mar allitva az, hogy kapjak sms ertesitest, de mégse kaptam.


Ugyh a telefon beallitasoknal, a 1.SIM-nél (vagy kinek hány van, vagy nelyiket használja), az első almenü rész, hogy Hívás átirányitás. Arra rányomtam, es ott minden levolt tiltva. Ugye fel van sorolva, hogy


Átirányitas, mindig

Ha foglalt,

Ha nem válaszol,

Ha nem érhető el.


Az utolsóra kattintva, bevan írva automatikusan egy hangposta szám, azt a többihez, amelyik opcional szeretnénk smst kapni be kell masolni, es engedélyeztetni.

Es akkor utana a telo mar nem azt mondja, h a hivott fél nem érhető el, hanem azt, hogy a hivott fél nem erhető el, ha hozzajarul xy elküldik a számát,nekem. Annak aki kivam kapcsolva.


Nagyon örülök. Nekem a hangposta eddig azert volt kikapcsolva, mert azthittem ez olyan funkció, hogyha valaki hív kisípol, és aki engem hív annak kellene vmilyen hangüzenetet mondania, az meg nem lenne jó. De nem, ez nem ilyen halisten. Hanem sms hagyos.és a szám ahiva agiranyit, az az automata csk, ami beszél 😁 hogy nem vagyok elérhető blabla.


Nagyon köszönöm mindenkinek, utolsó neked kifejezetten. :) remélem lesz aki érti, mit írtam, elég fáradt vagyok 😅.


Az erzes, amikor nyugodtan teszem le a telom, akar kikapcsolva, tudván, hogy tjdni fogom mostmar mindig, ha keresett valaki, egyszerűen felbecsülhetetlen 😁🙏

2021. ápr. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!