Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megegett a telefonom.(?)

Megegett a telefonom.(?)

Figyelt kérdés

Nos, problema keletkezett, nyarsaltunk es beejtettem a tuzbe a telefonomat. Novemberben lett vasarolva a mediamarktban, a legjobb garancia van rajta, viszont nem tudom, hogy kicserelik ingyen, vagy esetleg megjavitjak vagy barmi, nem tudom, mit mondjak, miert van egy egesi serules a telefonom kijelzoje alatt. nem durva, eleinte azt hittuk hogy egy sima pixelhiba, viszont rajottunk hogy ez egy eges altal keletkezett problema. Igazabol lehet hogy nem az, viszont egy icipici 1cmes folt van a telefonon, a kijelzo alatt, mivel nem lehet letorolni kezzel, ujrainditas nem segitett, szoval tippeket varok.

koszonom


a keszulek egy iphone 11



2021. máj. 2. 02:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
A garancia nem vonatkozik nem rendeltetésszerű használatra, azt buktad. Biztosítás volt rajta?
2021. máj. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A Platina csomag van, amelyben “baleseti meghibasodas” is szerepel, az nem mukodhet?
2021. máj. 2. 06:28
 3/14 Savlekotő válasza:
79%
Giga lol. Remélem a garancia vonatkozik baleseti sütésre is. Sok sikert.
2021. máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
#2: Szerintem működhet. De nem innét fogod megtudni, vissza kell vinned, és ne hagyd magad lerázni!
2021. máj. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
2021. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát, ezt buktad. Amit te csesztél el, azt nem fogják kicserélni. Így jártál!
2021. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a baleseti meghibásodásba beletartozik ez is.

Próba szerencse.

2021. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"a legjobb garancia van rajta"

Akkor szerintem 50-50% legalábbis reklámokból ítélve

2021. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Biztos hogy nem vonatkozik rá. Azert az a tulajdonos sulyos gondatlansaga hogy tuzbe ejt egy telefont. Aruld mar el mit keres a tuz kozeleben ilyenkor a telefon?

A biztosito biztos hogy visszadobja gariveszteskent. De proba szerencse de ne fuzz hozza sok remenyt.

2021. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A biztosítási feltételeket kell elolvasni,ha égésre van biztosítás, akkor oké. A baleset fogalma azt jelenti, hogy előre nem látható, véletlenszerű eset, tehát kiterjedhet rá, ha szerencséd van.
2021. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!