Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone11 64gb,vagy jobban...

Iphone11 64gb,vagy jobban megéri akkor már a 128gb?

Figyelt kérdés
Iphone11-et tervezek vásárolni,sima hétköznapi használatra(pár száz zene,viszonylag gyakori kamerahasználat), de hosszú távra. Megéri azt a pár tízezer forintot a plusz tárhely? Vagy elegendő lehet a 64gb is?

2021. máj. 3. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
128Gigás az enyém de bőven elég lenne a 64es is.
2021. máj. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Én a 64-et sem használom ki.
2021. máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből elég nehéz megmondani. Most hány gb-s a tárhelyed és abból mennyi van tele? Kamerahasználat alatt fotókat értesz vagy esetleg hosszabb videókat is? Én inkább megvenném a 128-asat mert az akkor valószínűleg (az előbbi szempontok azért változtathatnak ezen) elég lesz. Viszont ha nem akarsz rá most plusszba költeni akkor a fotókat/videókat felrakhatod úgy icloudba hogy a telefonon ne foglalja a tárhelyet. Ennek annyi hátránya van hogy ahhoz hogy megnézd a videókat és eredeti minőségben a képeket wifi/mobilnet kell de ha van mobilneted akkor ez nem probléma. Meg ugye ez előfizetéses szóval havonta kell fizetni de egyáltalán nem drágák:

-5GB az alap ez ugye ingyenes

-50GB: 300ft

-200GB: 900ft

-2TB: 3000ft


Igazából innentől csak rajtad múlik hogy inkább kifizeted egyben azt a plussz összeget vagy havonta az előfizetésre ha szükséged lesz rá.

2021. máj. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Bármi közbe jöhet, meg tetszhet 1-2 játék stb.
2021. máj. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
81%
Kinek mi a hétköznapi használat. Nekem mindig is csak 64Gb-os iphone telefonjaim voltak. Minden év végén lementem a fotókat videókat(4K60,24), csak párat hagyok rajta. Így elég a tárhely. Pár száz zene van még rajta és inkább streamelem meg jó pár alkalmazás. A 128Gb-os is be fog telni egyszer, akkor jobb lenne már 256Gb-os👍😁
2021. máj. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. máj. 3. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
64 GB már egy közepes telóba sem elég, nemhogy egy csúcskategóriásba. Kell a 128 GB, mikor egyes alkalmazások több gigát foglalnak.
2021. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!