Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon spirit plus telefonon...

Navon spirit plus telefonon hogy kell képernyővideót csinálni?

Figyelt kérdés
A képernyőképpel is megszenvedtem, de az már sikerült, most képernyővideót kéne csinálnom.

2021. máj. 3. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mobizen-t letöltöd a Play Áruházból.
2021. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam a leírást meg a véleményeket, és azt írják, hogy ez ilyen videóvágó cucc. Vagy annak is jó, aki csak úgy szórakozásból veszi fel a képernyőt, és nem akarja feltölteni sehova?
2021. máj. 3. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
A mobizen képernyőfelvevő app. De ott van még az Xrecorder is, de mind2 app sokat eszik, tehát készülj fel, hogy lassabb lesz a telefonod.
2021. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az XRecorder-t próbáltam, nem nagyon ment. Hűha, így is lassú!
2021. máj. 3. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezt mondtam. Sajnos a telefonod hardvere nem elég erős az ilyesmihez(1GB RAM 8GB ROM, MT proci), gondolom sok játékot nem is tud vinni.

Inkább ha teheted, videózd le másik telefonnal.

2021. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Játékot egyáltalán nem próbáltam letölteni rá, de nem is akarok. Másik telefonom meg nincs.

Úgy nem lehet valahogy megoldani, mint a képernyőfotót?

2021. máj. 3. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, stock android van rajta az alap dolgokkal, biztosan nincs rajta videó rögzítő. Gondolom a power+hangerő le gombbal csinálod a képernyőképet.
2021. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon számítástechnikában, de ha a bekapcsológomb a power gomb, akkor igen, úgy csinálom.
2021. máj. 3. 14:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Igaz, képernyőképet már tudok csinálni, de ha letöltöm a fent javasolt alkalmazások valamelyikét, akkor azzal képet is lehet csinálni?
2021. máj. 3. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2021. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!