Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ✨Melyik színben lenne érdemes...

✨Melyik színben lenne érdemes telefont venni?✨

Figyelt kérdés

Igen ez a legnagyobb gondom, nem kell külön megjegyezned.🙃

Most állok ott, hogy szeretnék venni egy új iphone telefont és nekem fontos szempont a szín, és hogy passzoljon sok mindennel. Iphone 12 mini telefont néztem ki és ezt szemezgetem régóta. De elakadtam a színválasztásban és nem szeretnék elhamarkodottan dönteni. Tényleg olyan írjon aki hasonló gonddal küzdött és tudna segíteni. Eddig a piros színt vettem ki a listáról mivel ezt a színt nem szeretem ezért nem vennék olyat hiába adományozás szép meg minden de valamiért utálom a pirosat. A fekete és fehér nekem túl basic egy ilyen drága telefonhoz viszont félek ha más színt választok azt hamar megunom (volt rá példa) és a fekete vagy fehér színeket általában megszoktam sokáig. Nekem ami nagyon tetszik az a kék és a vadi új lila amit csak ma láttam először képen de lilával valahogy nem tudok most azonosulni bár régóta szeretem a lilát, sok kedven dolgom lila mint ibolya virág, orgona..Tetszik a menta zöld is de nekem kissé halványnak tűnik és majdnem fehéres akkor már a fehér lenne. Élőben igaz nem láttam egyiket sem csak a feketét így most csak előre azért átgondolom melyiket veszem meg. Kék viszont nagyon passzolna hozzám mivel hamarosan tervezek kék hajat így nagyon menne hozzá és a kék hajat is sokáig tervezem magamon. Így talán leszűkítem még a kört kék, lila és fehérre meg feketére. Nemrég vettem egy tartalék telefont narancs korall színben amit sokáig nézegettem de valóságban kicsit csalódtam mivel túlzottan narancs árnyalatot sugall és kicsit reménykedtem a halvány rózsaszínben ami lazacos felé húzódik így ezért is most megfontolom a színválasztást mert sokáig szeretném használni főleg a mérete miatt is, kis méret. Fekete vagy fehér hát akkor inkább fekete mert néha zavar ha a képernyő fekete és a többi fehér így legyen egy adott szín mindenhol. Nekem a stílusom általában fekete pólókat hordok fekete vagy szürke nadrággal, lánccal az oldalán így könnyebb talán a választás szeretném ha passzolna hozzám a szín és nem találomra vennék. Szóval ja feltűnt szerintem hogy lány vagyok így ez egy fontos tényező ehhez és szeretnék ebben segítséget kérni hogy tudjak választani amihez még van idő. Ha csak bunkó stílusban tudsz válaszolni inkább tartsd meg magadnak kérlek, amúgy is ignorálom a tipikus kommenteket (iphone f*s, ez életed legfontosabb gondja.., ennyire nem tudsz egyedül döntést hozni..😒) nem kérek ebből köszönöm, ha a kérdésre tudsz értelmesen és nem flegma stílusban válaszolni akkor megjutalmazlak egy zöld pipával.😃



2021. máj. 4. 03:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kék lenne a legjobb választás ezek alapján.
2021. máj. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél valamilyet aztán különböző színű tokokat hozzá, azt könnyebb cserélgetni, mint a telefont :)
2021. máj. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2.na pont ez az amit nem szeretnék hisz nem véletlen fontos a szín.

szeretném ha látszana és ezért max egy műanyag átlátszó tokot veszek hozzá, ezért kérdeztem elsősorban.

2021. máj. 4. 05:40
 4/19 A kérdező kommentje:
De átgondoltam egy darabig és talán a kék és lila között döntök végső sorban. Az alapszínek közül meg a fekete.
2021. máj. 4. 05:40
 5/19 anonim ***** válasza:
bár ez igaz hogy régi iphone mobilomnál is folyton cserélgettem a tokot mert alap fehér volt azt kevésbé érdekel bárkit mint ha színes teló lenne :D és van már egy kollekcióm tokokból de itt mégis annyi színválaszték van míg a régi 4s színihez képest ez változás :)
2021. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-bocs én voltam csak kijelentkeztem közben :D..
2021. máj. 4. 06:57
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Inkább anyuciék vesznek egy új telcsit de nem tudok dönteni 🤡🤡
2021. máj. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7most komolyan be kellett ide trollkodnod mikor hiába írtam...

ennyire nem bírtad ki?

Ha csak bunkó stílusban tudsz válaszolni inkább tartsd meg magadnak kérlek, amúgy is ignorálom a tipikus kommenteket (iphone f*s, ez életed legfontosabb gondja.., ennyire nem tudsz egyedül döntést hozni..😒)

2021. máj. 4. 07:13
 9/19 A kérdező kommentje:
7.mellesleg az én pénzemből lesz amire megdolgoztam bár hiába mondok az ilyen típusú embereknek bármit azt hisznek amit akarnak!
2021. máj. 4. 07:14
 10/19 A kérdező kommentje:
Továbbra is várok ÉRTELMES válaszokat csak is a megadott kérdésemre ha olyan választ írnál mint a 7-es inkább tartsd meg magadnak...
2021. máj. 4. 07:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!