Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó választás a Xiaomi Redmi...

Jó választás a Xiaomi Redmi note 9 telefon?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ilyen telefont, és nemtudom hogy milyen lesz. Igazából szinte csak jókat hallottam róla de azért szeretném kikérni mások véleményét is. Az előző telefonom egy Xiaomi Redmi note 8 volt. Annál jobb vagy ugyanazon a szinten vannak? Válaszokat előre is köszönöm! Telefon ajánlást nem kérek :)

2021. máj. 4. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Ájjááájj!... szerintem rossz lóra tettél! Bár a Note 8-hoz viszonyítva az akksija jóval nagyobb, és elvileg cseppálló telefon, viszont: videót "csak" FHD-ban tud felvenni (nem tudom ez mennyire számít), de az igazán nagy baj, hogy MediaTek processzor van benne, ami a legsz#rabb gyártmány! A Note 8-ban Snapdragon van, ami a legjobb, ahhoz képest hardveresen erős visszalépés!

De miért nem kérdezted meg itt azelőtt, hogy megrendelted volna?! Igaz, fordítva érdekesebb, előbb mindenképp meg kell rendelni, utána kérdezni, logikus!...😒🙄

Ennyi pénzért inkább már Note 9S vagy Note 10 - na azok az igazi nagyágyúk, velük lett volna előrelépés!

2021. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Közben csak most látom a végét, hogy nem kérsz telefon ajánlást! És ha ez mellett már meg is rendelted, akkor pláne mi értelme ennek a kérdésnek?! Nem értem!
2021. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!