Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok egy jo Samsung...

Tudnátok egy jo Samsung Galaxy mobil ,tipust ajánlani,ami jó árban van és jó minőségű Samsung mobil?

Figyelt kérdés

1.van olyan Samsung mobilt ami nincs 100.000ft fölött de jo minőségű megbízható típus.

2.samsung galaxy a12 ds 64gb típusról mi a véleményetek?az ember Viber/you tube/messengerre használja fel akkor arra célre pont jó?

3.Samsung mellet van olyan mobil tipus ami samsungnál is jobb ,androidos és 65.000ft árban van de megbízható típus?

4.samsung galaxy a12 ds 64gb top 10 hanyadik helyen áll?



2021. máj. 8. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Samsung egy szemét. Xiaomi már való valamire.
2021. máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Poco f3 kenterbe veri és csak 10 ezerrel több
2021. máj. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én samsung párti vagyok próbáltam másokat soha többet. A xiaomi meg egy buta szutyok a samsunghoz képest. Ha csak messenger youtube meg ilyenekre kell akkor megteszi az a12. Nekem kevés lenne.
2021. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy A12 vannak hibái azért annak nem?vagyis kommentekből ezt szűrtem le és youtubevideoban is mondták ,jó tipus de vannak hibái 3/3 ,nem akkarok 150-230.0000 kidobni egy mobilra ha hamarabb tönkre megy nekem elég ha 60-70 vagy 95.ezer forint csak minőségi legyen megbízható ne menjen tönkre ,telefonálni és Messenger /YouTube viber Facebook nekem erre kell ,tudok vigyázni Samsung Galaxy J3 6 van 12gb 5-6évig birta ,szoftver/hardver problémái lettek mostanában,inkább veszek újabbat mint megcsináltatnám .
2021. máj. 8. 10:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Xiaomi vs Samsung Galaxy A12 pro /kontra érv ?
2021. máj. 8. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátom xiaomit vett hogy spóroljon 1 évig éppen ha bírta és 2 hónap után a gyorstöltés elszállt aztán havonta kb eljátszotta azt hogy nem töltött napokig vagy csak nagyon minimálisat. Most végleg megadta magát.
2021. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy Galaxy A20e van. 2 éves típus, de jó! Jó kamerája van.

65 ezer ft a plafon. Az ajánlataim:

1, Galaxy A20e (sok frissítést nem fog kapni, még a 11-es droid megjön rá)

2, Realme telefonok. Tök jók. Pl C3, vagy Realme 5i, 6, 7.

3, Nokia 5.3! Ha találsz, ennyiért nagyon jó.

4, OnePlus Nord N100. A kamerája közepeske, vagy picit gyengébb, de amúgy nem rossz telefon.


+1, leesők. Redmi 9, esetleg Honor 20e vagy Honor 9X. Utóbbi két Huawei telón még van Google Play, mivel EMUI 9-el jelentek meg. De Huawei-nél óvatosan, mert EMUI 10-zel megjelent telefonok esetén nincs már Google Szolgáltatások/Google Play!

Esetleg Galaxy A21.

2021. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!