Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki aki váltott apple...

Valaki aki váltott apple okostelefonról, androidosra, vagy esetleg fordítva? Érdekelne a velemenyetek, megérte e cserélni

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Androidról iPhone-ra : Nem


iPhone-ról BlackBerryre: Igen


(Blackberryről iPhone-ra: Nem)


iPhone-ról Androidra: Igen


(BlackBerryről Androidra: Igen)


Nekem ezek a személyes tapasztalataim...

2021. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem androidról applere megérte.
2021. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%
Igazából mindkettő túlbonyolított rendszer
2021. máj. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%

Teljesen személy függő, attól függ te mire akarod használni.

Ha csak ez a kettő közül akarsz választani:

Ha csak telefonálás,SMS, esetleg egy kevés Facebook, akkor jó az android, de ha picit haladó felhasználó vagy és szoktál minden féle appokat is telepíteni (ész nélkül) és nem akarod hogy 2 hetente valami adathalász, átverős, hülyeségnek kitenni magad akkor inkább iPhone, sokkal biztonságosabb..

(Információbiztonsággal foglalkozom, az android lenne az utolsó rendszer amit választok. Nem azt mondom hogy rossz, de én biztos nem használnám)

2021. máj. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Paczalos István ***** válasza:
31%
Cégesem rágott alma, elég sokat kínlódtam vele, mire beállítottam mindent. A Huawei telefonomat (privát) kézreállóbbnak tartom, és ráadásul 4 napig nem kell tölteni, míg a rágott alma épp hogy kibír 24 órát. Amúgy mostanra megszokva már csak az üzemidő ami zavar úgy, hogy jóval 200 feletti az ára.. Mondjuk rá, nem én fizettem ki, de ennyit nem adnék telefonért, az tuti.
2021. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!