Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó kamerával rendelkező...

Jó kamerával rendelkező telefonok 60000Ft körül használtan?

Figyelt kérdés
Huawei p30-at néztem ki, viszont néhány fórumon olvastam, hogy az új frissítésekkel egyre jobban romlik a képminőség. Ez mennyire igaz? Valakinek esetleg tapasztalat?

2021. máj. 11. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ah nekem p30 lite volt, de nem a legjobb.

Kövezzetek meg,😂 de én azt mondom, hogy ennyiért használtan vegyél egy Iphone 7+

2021. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Nem tudom mondták-e neked, de manapság harmincezerért is olyan telefont kapsz, ami a műszempilládon levő szöszt is megmutatja.

Te meg hatvanezerér' vennéd meg más levetett szaarát :)

2021. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es: mondj egy olyan telefont újan 30 ezerért, ami JÓ képeket csinál és nem csak képeket.


Egyébként én is azt ajánlom, hogy egy használt iPhone-t vegyél.

2021. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak azt tudnám megérteni, miért ennyire arrogáns valaki, mikor nyilvánvalóan nem ért hozzá 2-es.

Iphoneokkal annyi a bajom, hogy kevesebb a lehetőség a kameráikban, gyenge az akksi, meg nincs jack.

2021. máj. 11. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
A kamerákban szerintem rengeteg lehetőség van. Nekem jelenleg 11 pro van, páromnak 6 s plusz és a mai napig iszonyatosan jó képeket csinál és az egész nagyon jól bírja. Semmi baja nincs:) Az akksik is jók. Kb ugyan annyit bírnak ki mint az androidos telefonoknak. 3 évente amúgy is célszerű egy akksi csere az összes telefonnál:D Jack átalakítót pedig lehet venni (plusz ugye jár saját füles)
2021. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, pár példát tudnál dobni? Illetve az értékek manuálisan állíthatóak a 6s plusznál? Záródő, rekesz stb. 11 pro már bőven kiesik a keretből.
2021. máj. 11. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!