Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fekete vagy fehér szín semlege...

Fekete vagy fehér szín semlegesebb mobilon?

Figyelt kérdés
Vennék egy kiszemelt mobilt (iphone) és eddig bármilyen telefonom volt különleges színeket választottam ami elsőre tetszett meg egy ideig tökéletes volt csak hát idő haladtával valahogy meguntam őket főleg a színe miatt, mert akkor épp nem passzolt hozzám igazán meg a szín se volt olyan mint amiben reménykedtem. Ezért gondolkodtam, hogy vennék most ilyen semleges, basic színt mert azokat nem szoktam megunni mert már volt fehérben is telefonom. Fehér nem lenne rossz csak hát beüt, hogy a képernyő fekete és a hátoldala meg fehér így akkor már fekete legyen teljesen vagy ti melyiket szoktátok venni ha színt nem néztek épp? Úgyis teszek rá tokot de néha lehet ilyen átlátszó tok lenne jó a bérlet miatt is, régen mindig így hordtam. Bár nagyon megtetszett az új lila szín és a kékje is de félek hogy azokat is megunnám hiába tetszik most. Amúgy lány vagyok nem tudom ez fontos e hátha így melyik szín "nőiesebb" bár mindkettő jól néz ki igazából. Volt amúgy már feketében és fehérben is régen kis iphone 4s mobilom így az alapján most jutott eszembe tudnék dönteni. Barátnőm régen is mondta a fekete klassz és jobban néz ki bár a fehér meg nőies, elegáns csak mondom zavarna ez a fekete-fehér dolog.

2021. máj. 11. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Amióta az eszemet tudom, nekem a kék a kedvenc színem, így ha tehetem, akkor mindig azt választom. Sosem unom meg. De ha a kettő közül kell választanom, akkor inkább fekete. A fehérről mindig az iPhone jut eszembe (tudom, hogy van több színben is), amit annyira nem szeretek.

23/F

2021. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1.mint írtam iphone telefonról van szó :D
2021. máj. 11. 20:59
 3/19 anonim válasza:
91%
Milyen iPhone?
2021. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Én a feketét választanám, szerintem sokkal jobban illik egy telefonhoz. Mert igen, nagyon elüt a fehér ahogyan írtad is! :)


19/L

2021. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
12 mini :)
2021. máj. 11. 21:05
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

iPhone 12 Miniből pont van kék is... :)

meg töld, lila és piros is a fekete és a fehéren kivül.

nekem a zöld van és nagyon szeretem, tök jó szín!

amúgy inkább a feketét venném ha csak a feketéből és a fehérből lehet választani

2021. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
fehér, mert mindenkinél fekete telefon van, szerintem jó, ha nem annyira "tömeg"
2021. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

iga kék meg a lila tetszik igazán de ismerve magamat lehet megunnám őket hiába tök jól néznek ki.

a feketét vagy fehért régebben nem untam meg mert volt rajta tok néha átlátszó vagy általában mintás

2021. máj. 11. 21:14
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a képernyô színe zavar, lehet kapni olyan üvegfóliát aminek a kerete feh, fekete stb, es nem fog elutni
2021. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a fehéret venném. Nekem a fekete telefonok egyszerűen nem jönnek be, a 12 mini-ből pedig egyesnes csúnya (szerintem), láttam élőben. Szóval én mindenképp fehérben venném.

Egyébként nekem is 12 mini-m van, kék.

2021. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!