Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone pixelhiba garanciális...

Iphone pixelhiba garanciális lehetőségek?

Figyelt kérdés
Adott egy iphone x (a telekomnál vásároltam) jelenleg nem kapható és nem is lesz, viszont egy pixelhibát fedeztem fel rajta amit elvileg garanciában javítani/cserélni kell. Nem teljesen korrekt dolog de ilyenkor van arra lehetőségem hogy levásároljam az árát? Vagy tudják úgy is javítani hogy nincs készleten hónapok óta?
2021. máj. 12. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A javítást nem a Telekom, hanem a gyártó végzi. Ebből fakadóan, a készüléked se hozzájuk vidd, hanem valamelyik APR-be. Bár a telefont nem forgalmazzák, amennyiben arra még él a garancia, javítani/teljes egységénen cserélni fogják.
2021. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Vagy tudják úgy is javítani hogy nincs készleten hónapok óta?"

Nem a hátralévő készletből szedik az alkatrészeket, ha erre gondolsz. :)

Szép is lenne.


Egyébként egy pixel miatt szerintem nem fogják cserélni, mert van egy tűréshatár, ami alatt nem cserélnek.

2021. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

innen indulva keresd ki a hozzád legközelebbi hivatalos Apple szervizt:

[link]

A jótállással kapcsolatban ezeket a helyeket tudod keresni.


Az amúgy hogy van, hogy az iPhone X-eden van még jótállás? 2018 óta nem gyártják...

2021. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!