Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tokot vegyek Iphone SE...

Milyen tokot vegyek Iphone SE 2-hőz?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy SE 2-t, de nem tudom melyik tok megbizható. Nem kell semmi csicsa, védje a telefont az esetleges leejtés miatt keletkezett képernyő töréstől meg ha nem muszáj akkor ne úgy nézzen ki, mint egy 3310 :D


Jelenleg egy 6s plus-om van amit tokkal együtt vettem, azzal nagyon meg vagyok elégedve, mert rásimul a telefon oldalához (1-2mm-el vastagabb, mint a telefon), rengetegszer esett már le és még nem tört viszont fogalmam sincs milyen a jelenlegi tokom.


2021. máj. 12. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

"de nem tudom melyik tok megbizható"

700ft-ért tökéletes telefontokot kapsz aliexpressen.

én ilyet vettem a saját telefonomra, teljesen elégedett vagyok vele, nagyon ajánlom: [link]

2021. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Spiegen tokokat tudom ajánlani. Sokféle van, lehet válogatni
2021. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Apple leather case. Elég drága, de szép és véd is. Plusz idővel szép patina alakul ki rajta.

De csak akkor vedd, ha nem számít az ár, különben nem igen éri meg.

2021. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!