Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel lehet venni a telefonhívás...

Fel lehet venni a telefonhívásokat iphoneon?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?

2021. máj. 15. 16:55
1 2
 1/11 Szirty ***** válasza:
73%
Igen. Megjelenik egy ilyen zöld telefon ikon azt kell fel vagy le húzni nem is tudom pontosan.
2021. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Több mint nyolc éve nincsenek már jelen a telefonokonok készülékházán sem nyomógomb, sem érintésérzékeny felületre festve a hívásfogadást és a hívásmegszakítást jelző gombok :D Azóta nem lehet hívást fogadni velük... iPhone-on meg sosem lehetett :D
2021. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Eu miatt nem lehet felvenni a beszélgetéseket kb 2 éve
2021. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

iPhoneonon soha nem is lehetett és úgy tudom már droidon is korlátozzák a GDPR miatt.

Külső felvevővel lehetséges csak

2021. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%

Olyan viccesek vagytok... :D Továbbra is meg tudnak figyelni minket. Nem tudnak elmarasztalni emiatt senkit, mert nem bizonyítható - ezt most a hálózati megfigyelésekre értem (internet, telefon...)


Az iPhone a legalaposabb megfigyelő rendszer, minden a készüléken zajló történést naplóz. Ezeket a készülék is eltárolja, és a célszerverekre is elküldi. Nagyon nagy forgalmat is generál ezzel egyébként, emiatt merülnek iszonyatos sebességgel, és erre kellettek a már ketdetekkor is a 16 gigabájtos háttértárak, amelyek akkoriban hihetetlenül és irracionálisan soknak számítottak.

2021. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Most esett le, hogy a kérdező nem hívásfogadásra, hanem hangrögzítésre gondolt a "felvenni" alatt... :D Ez a játékos magyar nyelv...
2021. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

4-es vagyok... mi a jó életért nyomod rá a pirosat a pontos és igaz válaszra? Miért?

Nem lehetett soha iPhoneonon rögzíteni a hívásokat és amióta van Facetime videóhívás, azokat sem lehet.

Amik az AppStore-ban vannak appok azok 140%-a átverés, csak a pénzedet húzzák le.

Csak külső megoldással lehet felvenni a hangot. Vagy egy másik telefonnal kamerával miurán kihangosítottad, vagy olyan headsetet kell venni amire rá lehet csatlakozni egy diktafont.

Erre is nyomd rá a pirosat! De legalább kétszer!

2021. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, rögzítésre gondoltam. Hogy csinálják akkor ilyen jó minőségben a youtubeon megtalálható videókban?
2021. máj. 20. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
linkelj olyan videót!
2021. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Telenor Szerencsejáték Zrt. csalás pl
2021. máj. 24. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!