Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2020 vagy 12 Mini?

IPhone SE 2020 vagy 12 Mini?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok, és az első Apple készülékem lenne. Az SE mellett szól hogy TouchID-t használ, és nem FaceID-t, emellett jobban tetszenek a kisebb kijelzők, amik nem töltik ki az egész előlapot. A Mini mellett pedig a nagyobb akku és a jobb minőségű kamera áll - melyiket válasszam szerintetek?
2021. máj. 15. 22:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A NAVON-os kommentelő válasza nem érdekel, előre köszönöm a megértését. 😅
2021. máj. 15. 22:22
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Háát... ezt neked kell tudni. Menj be boltba és vedd a kezedbe mind a kettő telefont. Nézd meg melyik tetszik jobban :)
2021. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
12 mini
2021. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 HurkaAtya válasza:
73%
Nekem 2020 Áprilisától van SE telefonom. Igazából csak azért kellet új, mert a régebbiek nagyon olcsók voltak, és hamar tönkre ment az összes. Az SE szerintem azért jó, mert egyszerűbb telefon. A kamerája, mivel csak egy kamera van, ezért nem egy nagy durranás vele fotózni, de a minimum szépséget, kép minőséget, amit elvárunk egy asszem 160 ezer, és 190 ezer közötti telefontól, azt teljesíti. A töltése is ilyen normális, nem tölt fel 50 perc alatt, amit már a legtöbben elvárnának egy telefontól. Legalább egy 1 óra 20-30 perc, vagy 2 óra kell neki. De én így is elégedett vagyok vele. Az IPHONE 12 MINI, ha jól tudom használ FaceID-t, de a TouchIDval sincs nekem gondom. Meg amúgy ha jól tudom, az SE, az Iphone 11-nek a képességét hordozza. De nem tudom. Én azért mondom az SE-t, mert egy jó, sima, nem túl egyedi, de használható darab. Meg amúgy is egy jó 50 ezerrel, vagy 70 ezerrel olcsóbb, és szerintem ugyan azt kapod, de ezt csak tippelem, nem volt még nálam 12 mini. De teljesen a te döntésed.
2021. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

#1

Navonos??

Lemaradtam egy jellegzetes emberkéről?? Miről van szó?? :D

Kíváncsi vagyok :D

2021. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Valaki mindig beírja hogy vegyél navon mizu-t.


Amúgy 80 ezer forint van a kettő között (SE és Mini) szóval azért nem mindegy…

2021. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

TouchID csak addig szól az SE mellett, amíg kell a maszk. Amúgy mindenben jobb a FaceID, főleg a plusz funkciók miatt.

Nekem 12 mini-m van, amit egy első generációs SE-t váltott le. Vártam én is az SE utódját, de mikor megtudtam, hogy a 8-as házát kapja azonnal tudtam, hogy nem fog kelleni. Én az SE utódjának pont egy 12 mini-t képzeltem el. Aztán meg is vettem, pedig nagyon sokaltam érte a pénzt.

Egyetlen negatívum a kicsi akku, de 1-1,5 napot így is simán bír.

2021. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
12 Mini. De mindketto nagyon jo telo.
2021. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Becsatlakozva: igen, #5-ös, van itt ebben a kategóriában egy illető, aki állandóan, minden ilyen jellegű kérdésben ezt a sz#rt ajánlgatja:

[link]

Mert hogy higyjük el, hogy neki jól működik, mindenre jó, meg persze marketing is, mivel Ő "elvileg" a Navon-nak dolgozik! - és ez utóbb minket mégis hol érdekel??? Meg amúgyis régi elavult, szerencsére senki nem vevő rá! 😅 Kapja is folyton a 0%-okat! 😆

Kérdező, pedig hidd el, a FaceID sokkal biztonságosabb: a TouchID könnyen kijátszható, pl. cellux-szal ha valaki valahonnét titokban megszerzi az ujjlenyomatodat, de az arcodat viszont nem tudják ellopni, még a fényképeddel sem, mivel 3D-ben ismer fel a rendszer! Ne zavarjon be, a mostani "maszkos helyzet" csak átmeneti állapot, de ha vége lesz - a FaceID biztosabban védi az adataidat! Szóval bár a design relatív, de a védelem szerintem inkább a 12 Mini mellett szól, nem csak az akksi és kamera, illetve minden más is:

[link]

2021. máj. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

#6 és #9


Köszönöm szépen a tájékoztatást. :D

Nem gyakran nézem ezt a kategóriát, de még nem találkoztam ilyennel. :D

Így már képben leszek, ha látom.

Köszi mégegyszer, további szép napot mindenkinek :)

2021. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!