Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik megoldás karcok...

Létezik megoldás karcok eltávolítására okostelefon kijelzőről?

Figyelt kérdés

Hajlított szélű kijelzőről van szó. Nem volt rajta védőfólia, és elsősorban az egyik oldal szélén függőleges sávban szanaszét van karcolódva.

Egy kijelzőcsere árába bele sem merek gondolni, de mivel a kijelzőn nincs fizikai sérülés, ami miatt használhatatlanná válna, csak erőteljes esztétikai probléma, így gondolnám, ez máshogy is orvosolható.



2021. máj. 17. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

Nem te vagy az első olyan öntudatos senkiházi, aki toporzékolva jelenti ki, hogy a hitelre megvett azsarságja csak mukaeszköz, és közben kikéri magának, hogy ő az életében akár egyetlen könyvet is elolvasson.

Pontosan tudom én, hogy kb. ennyi eszed van, és kb ennyi eszed lesz az életed összes többi dolgában is. Világ életedben toporzékolni fogsz, és megmaradsz butamagyarnak.

Sok sikert hozzá, tesókám :)

2021. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Morzsi007 ***** válasza:
6%

Hiába húzod fel magad, ez akkor is egy telefon. Pontosabban mobiltelefon, okostelefon, cellphone, smartphone, mindegy minek nevezem. Ne legyen komolyabb gondod az életben, mint egy karcos szélű S9, azt kívánom😁.

A Fold 2 is egy sz@ros telefon.

2021. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#11: gratulálok a véleményedhez, tedd, ahová gondolom ;) Nem én vagyok az, aki nem tudja értelmezni a válaszaimat, se a kérdésemet, és idiótaságokkal fossa tele a billentyűzetét, mindezt azért, mert csak egy irigy köcsög, akinek kb nem telik nyomógombos telefonra sem, és itt éli ki a szociális problémáit.

Ráadásul továbbra sincs semmi köze egy okostelefonnak a könyvekhez, egyszerűen nem lehet párhuzamot vonni a kettő között.


#12: érettségi előtt vagy után állsz? Azon húztam fel magamat, hogy feltettem egy kérdést és a legtöbb csak ugat rá, mint egy fogyatékos. Nem érdekel a véleményed, hogy mit gondolsz a telefonról. A feltett kérdésemre vártam egy választ, de úgy látszik, erre az oldalra csak érzelmi sérült emberek járkálnak, akiknek már szúrja a szemét, ha a kérdésben egy olyan dolog szerepel, ami meghaladja a fizetésüket...

2021. máj. 17. 13:26
 14/20 A kérdező kommentje:
#12: egyébként nem arra reagáltam, hogy ez nem egy telefon, hanem arra, hogy "csak" egy telefon. A "csak" egy telefon az nem ez az árkategória, ami azért lényeges a kérdés szempontjából, mert ha "csak" egy telefon lenne, akkor elengedném, de azért ez egy kicsit többet ér annál.
2021. máj. 17. 13:29
 15/20 Morzsi007 ***** válasza:
24%

Érettségi már rég volt, lehet még meg sem születtél akkor.


Nem volt szándékomban lenézni a telefonodat a “csak” jelzővel szóval félreérthettél egy kicsit. Nem számít.

Sajnos már 100000 Ft-ot sem ér, de használható mobil.

Legalább tisztában vagy azzal, mennyit kell dolgozni egy ilyen ...eszközért, sokan semmibe veszik az értékét és nem érdeklik, ha összekarcolják vagy széttörik. Egyébként teljesen normális válaszokat kaptál 1-2 kivételével, csak máshogy fogtad fel.

2021. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal sajnos nincs megoldás, régen terjedtek ilyen-olyan "megoldások" még a nyomógombos mobilok idejében, hogy finom szemcséjű fogkrém+vatta, de az se használt igazából semmit. Az esetlegesen kapható "csoda" pasztákban se nagyon bíznék, hogy használna. Ez ilyen dolog sajnos, vigyázni kell legközelebb.
2021. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Olyan infót kaptam most egy szerviztől, hogy van rá fólia párezerért, ami eltünteti ezeket a mikrokarcokat.
2021. máj. 17. 14:21
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a folyékony fólia állítólag tényleg eltünteti, de ez csak olyan, mint ha lesminkelnél egy sebet, nem mulasztja el, csak lefedi.
2021. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem szükséges, hogy elmulassza, csak ne látszódjon rajta :D A telefon működését semmilyen téren nem befolyásolja a karc, csak esztétikailag nem túl szép.
2021. máj. 17. 14:26
 20/20 anonim ***** válasza:
Konklúzió: rondán lealkudni.
2021. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!