Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megáll a telefonom a logonál...

Megáll a telefonom a logonál és újra indul egyfolytában, valami ötlet?

Figyelt kérdés
A történet az az hogy, feltettem a TWRP recovery menüt, majd amikor indítani szerettem volna a telefon nem indult el. A logonál meg áll majd újra indul a végtelenségig. A recovery menünél szintúgy ezt csinálja. Mivel egyfolytában újra indul ezért nem értem el gépről sem ADB-n kersztül. Valami ötlet?
2021. máj. 23. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem. Te új androidot akartál rátenni, de nem sikerült?

- Ha igen, akkor soft brickelted a telefont, és a telefon nem talál bootolható rendszert.(mivel ugyanúgy müködik mint egy gép, bekapcsoláskor keresi a bootolható rendszert) boot loopba keveredett.

2021. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már rá sem tettem az új rendszert, csak a TWRP-t. És utána már be sem kapcsolt. Meg nézem hogyan működik ez a soft brick.
2021. máj. 23. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Boot loop
2021. júl. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!