Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 12 mini mobiltelefon...

Az iphone 12 mini mobiltelefon színei közül nektek melyik tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Kicsit dilemmában vagyok ugyan is láttam élőben a telefont és nekem a méret volt a legfontosabb szempont így abban megfelelő de elakadtam a döntésben mivel sok szín tetszik.

És szeretnék véleményeket kikérni, hogy aki esetleg már birtokol ilyen mobiltelefont annak melyik színben van és miért pont azt választotta.

Nem szeretném megbánni, ha megvettem mert azért eléggé drága kis mobilról beszélünk viszont más telefonoknál nem láttam ilyen jó színeket de félek, hogy egy idő után megfogom unni mint a mostaninál is.

Így ezért gondolkodtam hogy lehet jobb lenne ha maradnék a basic alapszíneknél mint fekete és fehér?

Egyedül a piros színt tudom kilőni, mert a pirosat nem szeretem.

De a mostani új kollekcióból tetszik az új lila, a menta zöld, a kék hát kezdetben tetszett de kissé sötét nekem.

És ha már szép színnel veszek telefont ennyi pénzért akkor ne az legyen a megoldás, hogy ráteszek egy tokot azt csá..élvezni és nézegetni is akarom hogy ilyen színű.

Feketével lehet nem is lőnék mellé, fehérrel egy gond van ami a régieknél is zavart, az pedig az hogy fekete az előlap és így meg mintha fekete-fehér lenne és akkor már legyen 1 féle fekete.

Színesekből most az új lila dobott fel.

Élőben sajnos csak a feketét láttam eddig.

Igen ez életem legnagyobb gondja, nem kell külön megjegyeznetek :D.

Amúgy én pénzemből fizetném mielőtt valaki "jajj anyuci fogja úgyis megvenni hát ennyire nem tudsz választani szipi szupi?"...amiért meg is dolgoztam.

(navonos ember kérem ne spammeljen ide köszönöm :D)



2021. máj. 23. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
És azt a színűt fogod megvenni, ami nekünk tetszik?
2021. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.Istenem...nyilván nem csak segítséget kérek döntésben...🤦
2021. máj. 23. 18:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg pusztán érdekel ki milyen színben vett ilyen telefont és mi alapján döntött.
2021. máj. 23. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Kék tetszett és kéket vettem. Nem gondoltam túl.


Ezt soha nem értettem, hogy hogyan lehet megunni egy telefont a színe miatt, hiszen az eleje mindnek fekete, a hátulja pedig nem lényeges.

2021. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!