Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó az embereknek az...

Miért jó az embereknek az üveghátlapú mobiltelefon?

Figyelt kérdés

Leesik azonnal széttörik,muszáj védeni tokkal de akkor a szépség előnye oda,hőháztartás szempontjából az üveg borzalmas fémhez képest.

A vezetéknélküli töltés meg akugyilkos nem ér annyit



2021. máj. 25. 06:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

3-as

Nálad a pont,lenne pénze az embernek de semmit nem kap érte,a prémiumnak hazudott bóvlin kivül,hajlított üveg,üveg hátlap hogy minél törékenyebb legyen és nem praktikus.

2021. máj. 25. 07:56
 12/28 anonim válasza:
87%
Én állandóan földhöz vágom a telefonjaimat, úgyhogy még okostelefon sem kéne, nem hogy egy ilyen üveg vacak. Egy 12 éves nokiát használok, tökéletes, ezt dobálhatom, soha semmi baja nem lesz tőle.
2021. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
38%

"A vezetéknélküli töltés során az akku nagyon felmelegszik"

nem, nem melegszik fel jobban mint normál töltéskor.

2021. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
26%

Az az üveg hátlapos készülék is ős ellenséged amiben nincs vezeték nélküli töltési lehetőség?


Illetve mit érdekel téged hogy ki miért vesz ilyen vagy olyan készüléket? Te vegyél olyant ami a saját begyöpösödött világlátásodnak megfelelő. Én meg veszek azt amit szeretnék - vagy ami épp van raktáron :D


Vannak kerámia hátlaposak is... az is fúj-fúj-rossz??

2021. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
ha van tok meg egy gorilla glass 5-6 üveg enm törik az
2021. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Alex Fly ***** válasza:
31%

Nem értem a kérdést... Nekem speciel a jelenlegi telefonom hátlapja üveg. És nem vettem észre, hogy összetört volna. Mint ahogyan a hőháztartásról írtaknak sincs semmi értelme...

Kb olyan hővezető képessége van, mint a fémeknek, viszont nem árnyékolja le az elektromágneses hullámokat, amelyek elngedhetetlenek a működéshez. Gondolom a gyártó cég mérnökei mind hülyék lehetnek hozzád képest...

2021. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Ja az üveg aztán nagyon jó a túlmelegedés elleni védelemben,a hőt csapdába ejti nem vezeti el és az addig is a telefon belsőhőmérsekletét növeli. Míg a fém átvesz a hőt felmelegszik de a belső hőt csökkenti,tehát a legjobb a telo számára.


Nem hallottál még az üvegházhatásról?

Egy alsóbbrendű anyag fémhez képest telok hátlapjához

2021. máj. 25. 11:24
 18/28 anonim ***** válasza:
67%

üvegházhatás? :D

troll vagy! :D

2021. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
50%
Üvegházhatás.. :DD na jó.
2021. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Aki azt állítja hogy az üveg és a fém egyenlő hőelvezetésben az nem ért semmit az egészhez.


Az üvegházhatás példának volt szánva hogy annyira közismert az üveg hővisszatartó hatása hogy a jelenséget így nevezték el.

2021. máj. 25. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!