Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy vodafone kártyás...

Ha veszek egy vodafone kártyás mobilt de én a már meglévő t-mobile kártyámat szeretném megtartani, h. lehet megoldani?

Figyelt kérdés
mobil vásárlásnál ha nem kérem a vodafone kártyát azt levonják a készülék árából,ha igen mennyit vonnak le?
2010. aug. 24. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
légyszíves mond el érthetőben mert nem értem
2010. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nemtudom mennyit vonnak le, de azt meglehet oldani mert anyámm is aszem kikódoltatta a telóját és T-monilos telefonba rakott Vodás kártyát. 3000 Ft.
2010. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem nem fogják levonni az árából, a csomaghoz jár a kártya. Plusz furán is fognak rád nézni, mert akkor teheted be a más hálózatos kártyát a készülékbe, ha kisütteted, vagyis kártyafüggetleníted. Az magánál a Vodafonnál anno mikor én kérdeztem új készülék esetén 20 ezer forintba került volna. Lehet, hogy ez neked nem sok pénz, akkor tedd ezt...

Viszont ha olcsón szeretnéd ezt megúszni, akkor szervízben olcsóbban is kisütik. Csakhogy: ez esetben ugrott a vadiúj telefon garanciája, mert belenyúltak a készülékbe. Ha jól tudom manapság már 2 év a garancia a telókra, addig nem éri meg külsősnek (nem a hálózat szervízének) belenyúlni. Exem semmit nem csinált a telójával, mégse javították meg, mert ráfogták, hogy belebabráltak.

Szóval ha gubanc van a telóval, nem fognak eltekinteni a kártyafüggetlenítéstől!

Jártam már hasonló cipőben: t-mobilosként egy vodás telcsi tetszett... Vettem egy másfajtát a t-mobilnál.


24/L

2010. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleszólok de én eddig úgy tudtam és úgy hallottam minden embertől, hogy a kisütés az azt jelenti, amikor az akksit totál lemeríted.

Régi nokiáknál volt ilyen például.


A telefont kártyafüggetleníteni természetesen lehet.


Kérdezd meg a vodában, hogy megvetehed-e úgy, hogy neked csak a készülék kellene, kártya nem.

Nekünk régen ezt nem engedték, lehet most már megoldható.


Úgy tudom ha nem kéred a SIM kártyát pénzt akkor sem adnak vissza, vagy kedvezményt sem. Tehát szivességet tesznek ugyan, hogy nem kell új előfizetést létrehoznod, de a telefon ugyanannyiba fog kerülni.

A barátnőmnek legalábbis így volt, emlékszem amikor mesélte. Gondolkozz el mennyire éri így meg.

2010. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kisütetést ha nagyon értesz hozzá, otthon is eltudod végezni kód vagy kábel segítségével. Ha nem akkor mielőtt megveszed nézd meg a hozzád legközelebbi Tescoban, van-e olyan készülék amit te akarsz. Ha van akkor lehet, hogy tudsz függetlenül is venni azta fajta telót, de ott asszem csak félév a garancia.
2010. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!