Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor korlátlan internet...

Telenor korlátlan internet csomaggal van lehetőség hotspot-on megosztani az internetet?

Figyelt kérdés

Most váltanék korlátlan mobilinternet csomagra a Telenornál, de nem teljesen egyértelműek a leírások az internet megoszthatóságával kapcsolatban.


Érdeklődni szeretnék, hogy van-e ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata? Jól tud működni az internet hotspoton?


Köszönöm a válaszokat!



#Telenor #mobilinternet #hotspot #internet megosztás #Mobilinternet csomag #Telenor csomag
2021. máj. 28. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Működik.
2021. máj. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Működik, de lakhelytől függően a sebesség nyűgös tud lenni.

Nekem ugyan Telekom van, de vidéki nagyvárosban olykor csak "E" van, aztán ha úgy gondolja felkapaszkodik 4G-re is, akkor elfogadhatóan húz.

2021. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem korlálan Telenor netem van, tudom osztani telefonról USB-n, wifin, szóval nincs semmi akadálya hogy Hot-Spotolj vele, én még torrenteztem is vele, nem szóltak érte.
2021. máj. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!