Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás?! Melyiket...

Istyyy44 kérdése:

Telefonvásárlás?! Melyiket vegyem? Xiaomi Mi 11 Lite 5g 8Gb Apple Iphone 11 Apple Iphone 12 Többi lent

Figyelt kérdés

Közel 5 éve használom az Iphone 6s pluszom viszont most úgy néz ki, hogy lassan tönkremegy. Szeretnék másikat venni az àr nem igazán fontos viszont minek költenék 2x annyit ha pl nem használom ki. A 3 készüléken gondolkodom.

Szeretnék egy olyat közülük ami mindig naprakész nem lassú,fagy. Mikor emailt akarok írni vagy böngészni a neten vagy épp youtube/netflix akkor gond nélkül ott van. Mindent a telefonon intézek kb (email,rendelések valami után keresés). Kevesebbet fotózok szerintem az átlagnal viszont ha csinálok akkor szeretném ha az nem lenne rossz minőség.

Kicsit félek az Androidtól viszont a Xiaomi valahogy jobban tetszik a rendszert meg megszoknám gondolom..

Az Iphonokon az a notch valahogy fura nekem.. nem túl igényes viszont a procijuk nagyon ott van..

Tanácsok vélemények esetleg másik készülék ajánlás?



2021. máj. 28. 09:53
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 8Gb ram
Iphone 11
Iphone 12
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Iphone 12 gyors, kap frissítést sokáig, üzemidő az ami nem az erőssége.
2021. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"üzemidő az ami nem az erőssége."

Mer'? Bőven kibír egy egész napot.

Ha játszol vele akkor persze nem, de a 2x ekkora akksival szerelt droidok is lemerülnek a járékoktól..

2021. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Számomra elegendő ha nem kell napi 2-3x feltöltenem vagy a rövid kábel mellet ülnöm használat közben mert lemerül a 4-5órányi netflix/youtube vagy böngészéstől mint a jelenlegi. Munkahelyen van másik telefonom ez itthonra kellene.. viszont akkor lehet a xiaomi sem lenne rossz választás és pont fele annyi árban mint a iphone 12.. csak hát hogy Android..
2021. máj. 28. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone és Xiaomi is van. Messze az iPhone jobb. Nekem elég a sima 11.
2021. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!