Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl fogja élni a telefonom?

Túl fogja élni a telefonom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

véletlenül beleesett a telefonom a kádba. Nem tudtam azonnal kikapcsolni, mert a bekapcsoló gomb nem reagált. Aztán hirtelen kikapcsolt magától és elkezdte folyamatosan újraindítani magát. Mutatja a logót, aztán újra kikapcsol, majd ismét be. Néha sikerül bebootolnia. Aztán ha QuickPanel-nél kikapcsolom a telefont, kikapcsolás után megint újraindul. Most az ablakban van, ahol átjárja a levegő és meg tudja szárítani. A kérdesem az, hogy túl fogja-e élni, mert nem szeretnék újat venni. A SIM kártyát természetesen már kivettem. A telefonom egy Galaxy A50. Köszi előre is!



2021. máj. 28. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem
2021. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha le tudod menteni róla a dolgaida akkor tedd meg minél előbb!

Sajnos a beázás után hiába szárad ki a készülék, a korrózió szép lassan megöli az alkatrészeket, a csatlakozásokat.

Ha el tudod vinni minél előbb szervizbe akkor tudnak ezen segíteni.

2021. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

"Most az ablakban van, ahol átjárja a levegő és meg tudja szárítani. "

Nem tudja.


"A kérdesem az, hogy túl fogja-e élni,"

Ha továbbra is az ablakban tartod, biztosan nem.


A beázott telefont MINDIG és MIELŐBB szervizbe kell vinni, ahol szétszerelik, minden alkatrészt megszárítanak szakszerűen!

2021. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igen, de szerintem nem. Bármi lehetséges.

Egyik osztálytársam anno a J5-jét beleejtette a levesbe meg az olajba is, s semmi baja se lett. Majd egyszer leejtette, a képernyő feljött, de ha kipóckolta egy fogpiszkálóval, működött a telefon...

De általában nem ez a jellemző.

2021. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért jobb a buta telefon. Egy pohár tejbe ejtettem bele telefonálás közben. Kivettem, a vonal túlsó végén kérdezik, hogy "Mi ez a bugyborékolás?" és kikapcsolt. Két napig szárítottam a napon kivéve az akit, utána pár évig használtam és most is működne ha használnám 😁
2021. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül túlélte, de a halkító gomb nem működik, és mindig úgy érzékeli h Safe Mode-ban iditom el.
2021. máj. 31. 12:38
 7/7 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez volt csak nem ejtettem kádba. Elvittem szervizbe és megcsinàlták.
2021. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!