Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneon hogyan tudok beallita...

Iphoneon hogyan tudok beallitani csengohangnak/ebresztonek olyan zenet amit lementettem apple musicon?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudtommal sehogy (De azért várd meg, hogy az IPhone rajongók mit mondanak erről), mert az IPhone nem képes rendszerhangként használni a zenéket.

Ahhoz, hogy tudd használni csengőhangként egy külső zenét, először létre kell hoznod belőle egy 30 másodperces .m4r fájlt, és azt a telefonra kell másolni az ITunes használatával, és elvileg a hangok között meg lehet találni.

2021. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam meg hogy ha rámész a csengőhangrokra akkor ott meg lehet vásárolni az összes apple musicos zenét. Szerintem mind 150-300ft között van és mivel nem váltogatom hetente ezért nekem megérte. Azt soha nem próbáltam amit #1 írt de lehet hogy működik, egy próbát mindenképp megér.
2021. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az m4r-es megoldást azok használják előszeretettel, akik mp3 gyűjteménnyel rendelkeznek.

#1. voltam.

2021. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van Apple music előfizetésed akkor simán be lehet állítani bármilyen ott található zenét ébresztőnek, egyszerűen: hang-dalok-dal kiválasztása. Csengőhangnak nem, az kicsit macerásabb. Ha a legális utat választod, akkor meg kell venni azt a zeneszámot, ami kell és, ahogy az egyes írta, létre kell hozni egy 30 másodperces hanganyagot belőle, pl.: Garageband-el (ingyenes Apple app) és utána ott lesz a csengőhangok között vagy hozzá kell adni, nem tudom pontosan. Vagy az ingyenes módszer, letöltöd a zeneszámot valahonnan, ugyanúgy 30mp-s anyagot csinálsz belőle, iTunes segítségével átmásolod (millió tutorial van róla, hogy hogyan kell) és utána ugyanúgy be tudod állítani csengőhangnak. Sorrend változhat, másolhatod először és Garageband-el csinálod.

Remélem segítettem.

2021. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. máj. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!