Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok,...

Dontspam kérdése:

Melyik telefont választanátok, Redmi note 9 vagy 10?

Figyelt kérdés

Csak ez a kettő érdekel, érvek, ellenérvek.

Note 10 újabb, viszont Corning Gorilla Glass 3 kijelző védelme van, nincs NFC. Talán maga a kijelző ami jobb.(Mind kettő 4/128GB)


[link]



2021. máj. 31. 09:50
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi Redmi Note 9
Xiaomi Redmi Note 10
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
az újabbat
2021. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aki kommentet ír legyen szives, érvet vagy ellenérvet írni. Köszönöm.
2021. máj. 31. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Xiaomi Redmi Note 10 újabb, erősebb a hardware tovább kap frissítést.
2021. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem, mert már van Xiaomi telóm és a hideg is kiráz tőle. Nyílván minél újabb modellt kell választani, mert örülhetsz már 2 év frissítésnek is.
2021. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SkiDev ***** válasza:
75%
Redmi Note 10: AMOLED vs IPS (napfényben és színekben az amoled jobb), kétszer olyan gyors töltése van, sztereo hangszórópár, gyorsabb chip, támogatást tovább élvezi. Amennyiben szeretnél érintéssel a telefonnal fizetni, akkor ugye hátrány, hogy nincs NFC (nekem például gond lenne). Emiatt azért a Note 9 még mindig kevésbé ajánlott, szóval inkább akkor már egy Poco X3-at céloznék meg a Note 10 minden előnyével, jobb kamerával, és persze hiába IPS, de 120 Hz.
2021. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sose vennék és nem is ajánlok MediaTek processzoros telefont, általánosságban annak a legrosszabb a technológiája, a Snapdragon viszont a legjobb, és itt most még a lapkavastagság és a jobb grafikus chip is ezt erősíti! Ezen kívül jobb a kijelzője, a kamerája, és bár egy hajszálnyival kisebb az akksija, a gyorstöltője viszont jelentősen erősebb, mindenképp a Note 10-et ajánlom!

[link]

[link]

2021. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végül Note 9S-re esett a választás.

64ezerért, ez tűnt a legjobb választásnak.

Kamera, lapka, cpu, gpu mind jobb a Note 10-től. Igaz nem Amoled, de valamit valamiért.

NFC-n agyaltam, de mondjuk eddig se használtam.

Sztereó hangszóró jól hangzik, de rá kellett jönnöm, hogy azt se használom, mivel mindent fülhallgatóval hallgatok.

Köszi a véleményeket, sikerült egy köztes megoldás.

[link]

2021. máj. 31. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Na látod, az egyértelműen jobb mindkettőnél, jó választás, csak nem akartam árkategória fölött ajánlani, senki ne fizessen többet, mint amennyit rászán! :)
2021. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!