Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ilyet csinálni?

Lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Van a Vodafone-nál egy telefonszámom, de láttam most olyat, hogy lehet igényelni, hogy ingyen küldjenek egy SIM kártyát, de akkor megváltozik a telefonszámom is, én azonban szeretném megtartani a jelenlegit, mert ezt a számomat tudja a bank, munkaközvetítők, stb. Lehet olyat, hogy kérek egy új SIM kártyát a Vodafone-tól, de a jelenlegi egyébként is vodafone-os számomat megtartom? Tudom, hogy más szolgáltatótól hozott számot meg lehet tartani, de ez ebben az esetben is működik? Valaki csinált már ilyet?
2021. jún. 1. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de ok nélkül nem fogják ingyen kicserélni. Asszem 3500 vagy 5000 ft a sim csere.

Persze ha azt mondod, hogy nem érintkezik rendesen, akkor valószínűleg fognak adni ingyen egy másikat.

2021. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, most ilyen akció van, hogy ingyen leküldik a SIM kártyát. Tarifacsomagot akarok váltani, és csak így engedik. :/ Nagyon régi, és nagyon drága csomagban vagyok jelenleg, a mostani csomagok ezerszer jobbak. Gondoltam, hogy megigénylem az új SIM kártyát, leküldik, feltöltöm, aktiválom, és akkor ha lehet, akkor megtartom a jelenlegi számomat is, ez viszont már lehet, hogy fizetős lesz(ha van ilyen).
2021. jún. 1. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem hallottam, attól mert csomagot cserélsz, semmi köze ahhoz, hogy mennyire régi a jelenlegid, ahhoz hogy a számodat ne tudják átvinni. Esetleg abban az esetben, ha valami spéci flotta csomagban vagy, amit "nincs jogod" módosítani ilyen téren.
2021. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne minket győzködj.

Bemész egy személyes ügyfélszolgálatra és elintézed amit akarsz.

Mi nem fogjuk neked, a mi véleményünket nem veszik figyelembe.

2021. jún. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha bemész egy ügyfélszolgálatra, vagy felhívod az ügyfélszolgálatot. Ott el tudják mondani, hogy is működik ez, sőt lehet meg is tudod csinálni amit szeretnél.
2021. jún. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, felhívom az ügyfélszolgálatot, megkérdezem. Köszönöm!
2021. jún. 2. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!