Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung A12-es 64Gb-os telcsiről?

Figyelt kérdés
Samsung A40-es telefonom van, de sajnos kezdi magát megadni, így cserélnem kell. Az elérhetőség a lényeg, tehát sok mindenre nem használom. Ezt a készüléket néztem ki magamnak. Megéri 60-65 ezret kiadni érte?
2021. jún. 8. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé fapados az A12.

Amoled panel után, nem fog tetszeni a sima, TFT kijelző, ami ráadásul fényerőben is elég szegényes.

32GB, meg 3GB RAM is visszalépés, mert úgy tudom 60 ezer körül azt adják.



Pozitívum a nagyobb akku, de mást nem nagyon lehet mellette felhozni.

Visszalépés egy A40 után.

2021. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezek szerint a kijelzőben is érzékelhető a változás a 2 telcsi között? Annyit tudok, hogy 65000 ért 64 GB-os a telcsi az Euronicsban.

Milyen Samsungot lenne érdemes venni ebben az esetben?

2021. jún. 8. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokkal gyengebb telcsike az a12 szerintem inkább többet érdemes költeni a telcsikére úgy jobb telcsikécskét kapsz.
2021. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtos A40-rol. Realme, Xiaomi eserleg? Vagy Nokia 5.3/5.4. Az SD665 sokkal erosebb, mint az A40-ben levo Exynos 7904. (Vagy 7884, a kettu ua.(
2021. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!