Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lett a baja a töltőmnek/tel...

Mi lett a baja a töltőmnek/telefonomnak?

Figyelt kérdés
Előző héten kezdődött, hogy a telefonomat bedugtam a konnektorba, de nem töltött. Ha kihúztam az USB kábelt a töltőfejből, majd bedugtam a gépbe, akkor elkezdett tölteni, viszont elkezdte azt kiírni a gép, hogy nem ismeri fel a csatlakoztatott eszközt. (eddig soha nem volt ilyen). Amúgy meg volt törve már a kábel vége eléggé, gondoltam biztos annak van baja, ezért rendeltem egy elég minőségi usb type c kábelt. Ez ma megjött, bedugtam a töltőfejbe, de a konnektorból még mindig nem töltött, viszont szeritnem nem a töltőfejjel van baj, mert más eszközt tudok vele tölteni. Majd csak simán az új USB kábellel bedugtam a számítógépbe a telefont, itt töltés ismét volt, de nem ismeri fel a gép a telefont még mindig. Szerintetek mi történhetett?
2021. jún. 8. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem koszos a telefon töltő aljzata.

takarítsd ki

ha utána is vacakol akkor passz

2021. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!