Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 8 plus, xr, xs vagy se...

IPhone 8 plus, xr, xs vagy se 2020?

Figyelt kérdés
Használtan

2021. jún. 9. 06:56
1 2 3
 11/30 Morzsi007 ***** válasza:
Hány óra képernyőidő internet, játék?
2021. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
3 óra 25 perc most. 6 órája töltöttem és 45%. De most többet használom mint szoktam
2021. jún. 9. 11:25
 13/30 Morzsi007 ***** válasza:
51%
Ennyit az SE is tudna szerintem.
2021. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy bírna.

3 óránál az kifogyna a szuflából.

Leginkább az a baj a SE-vel hogy ha 100%-n pörög a SoC akkor exponenciálisan nő a fogyasztás.

Ha csak netezésre kellene, meg social media-ra akkor ajánlanám de minden másra ott az XS.

A SE felejtős az üzemidő miatt.

2021. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
78%

Hozzáteszem az ilyen YT féle szintetikus teszteket érdemes hanyagolni.

Senki nem fog non-stop benchmark-t használni, eleve a vegyes használat miatt is teljesen más üzemidő jön ki mindenkinek.

Itt van a GSM arena táblázata, ebből lehet konklúziót levonni hogy a tiédhez képest mit hoz:

[link]

Azt nézem hogy azért a MI A3 nem piskóta, S21 Ultra közeli üzemidőt hoz...

Szóval a SE-t szerintem felejts el, még 3 éves korában is jobb üzemidőt hoz mint az újonnan.

A sima XS sem egy bajnok, iPhone 11 Pro van hozzá a legközelebb de azért ott is van bőven különbség.

Ránézve nem nagyon van olyan iPhone ami hozza azt a szintet.

2021. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Hát többnyire játék lenne meg netezés. De most 39% de nem szoktam ennyit használni. Ha távolra megyek akkor powerbank. Ha nem használom van hogy 60% fölött érek haza. Viszont ki akarom próbálni az iost és ennyi a keretem
2021. jún. 9. 13:29
 17/30 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire fontos az aksi akkor az SE-t mégse ajánlanám.
2021. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%

XS akkor megérhet egy próbát, de üzemidőtől sokat nem szabad várni, messze elmarad a MI A3-tól de már tűrhető.

Hozzáteszem egy 100%-os gyári akkumulátort érdemes bele rakatni ha használtat veszel, illetve én az ország egyik legmegbízhatóbb eladóját javaslom:

[link]

95%-os XR pl. teljesen rendben van, de van nála 100%-os XS.(pontosabban tengpa még láttam)

2021. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
65%

Napi 1* töltöm az SE-t, átlag képernyőidő 5 óra. Olvasok, netszek, messenger, youtube.

Ha jàtszok, akkor nyilvàn jobban merül.

2021. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Morzsi007 ***** válasza:

A GSMarena teszt sem minden, fals adatokat tartalmazhat. YT videókban ott vannak a telefonok végig, nem egy tesztet kell nézni, hanem többet. Ebből levonható a konzekvencia.

Nem gondolod komolyan, hogy az SE 3 óra alatt megadja magát, tudom gyengére sikerült, kicsi aksi, de ennyire azért nem. Utolsó válaszoló ezt megerősíti.

2021. jún. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!