Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Van egy csodás lehetőségem, hogy 190.000 forintból vehetek egy telót magamnak, de hajlandó lennék akár saját pénzből kipótolni, csak legyen má' valami. Szeretném, ha legalább 2500 mAh-ás akksija lenne, rendelkezne ujjlenyomatolvasóval, és nem lenne hosszabb, mint 15 cm, mert úgyse érem át a hülye kijelzőt. Nézelődtem már, de sehol nem találtam ilyesmit.

Szóval, bármi tipp? :D



2021. jún. 14. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hosszúság nem egyszerű dolog.

Xperia 5 III nem sokkal hosszabb, ha van rá keret iPhone 12 Mini vagy 11 Pro, XS olcsóbban.

Zenfone 8 lenne a legjobb vétel de az már jelentősen drágább.

Illetve iPhone SE2020 persze, de annak elég rossz az üzemideje.

2021. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Én a P30 Pro-t választanám.

2021. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már Pixel 4A, azt innen:

[link]

2021. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a gsmarena oldalt, ott keresgélhetsz telefont a neked tetsző tulajdonságokkal (pl akku méret/kijelző/ip védettség stb
2021. jún. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4.Hozzáteszem, kb. van 2-3 telefon ebben a méretben.

Ha lenne több valaki fixen leírná.(mondjuk én, mert éppen 14 cm hosszú telefonokat keresek elsősorban de sajna tényleg kihaltak...)

2021. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!