Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 8A telefonomat...

Xiaomi Redmi 8A telefonomat frissítettem nemrég, 12.0.3-asra és azóta használhatatlan, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Állandóan lefagy, kilép az alkalmazásokból, ha kilepek én belőlük akkor még három percig le fagyva van, nem tudom felvenni a hívásokat mert lefagy a telefon közben és sokszor eltűnik a billentyuzet miközben írok és utána ha kilepek az alkalmazasbol előjön de utána ott marad és lefagy megint. Tiszta használhatatlan, egy éves teló előtte semmi gondja nem volt

2021. jún. 23. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Várni a következő frissítésre.
2021. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szervizbe vidd el hátha meg tudják javítani,ha nem akkor egy új telefon .
2021. jún. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok esetben a factory reset is megoldja a frissítések után előforduló hibákat. Sőt, főverzió csere után kifejezetten ajánlott is... Viszont a módszer töröl minden adatot a készülékről, ezért érdemes előtte biztonsági mentést készíteni minden fontos adatról.


Ha ez után sem úgy működik a készülék, ahogy kellene, akkor mehet szervizbe... (Csak azért, mert a szerviz is egy factory reset -el fog kezdeni, ami ha megoldja a gondot, akkor onnantól Ők befejezték a 'javítást', de kiszámlázzák a munkadíjat, miközben a folyamat otthon is (ingyen) egyszerűen végigjárható...)

2021. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!